Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmuTna15

Trądzik /

Polecane posty

Gość internista
Zacznij uprawiać seks z mężczyznami albo kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgsdfgfd
no tak no tak sie niesmiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak a jak
a wiecie jak sie mozna pozbyc tradziku na doopie, mo mam z tym problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLowaty zioooom
UP wygryz go dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal mi takich ludzi którzy dają głupie odp .. ;// jak masz coś głupiego pisać to lepiej nie pisz ! \"a jak a jak\" nie wiem jak :( ja mam na plecach troche zdrapywałam je i teraz mam strupy ;// a gdzie mozna kupić Skinoren ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afronis
goraco polecam :) w polaczeniu z mydlem siarkowym moze zdzialac cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece. Jest ponoć na recepte ale czasem idzie pogadać z aptekarką i może sprzeda bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLowaty zioooom
ja mam w pracy kwas pracuje przy akumularotach moge udostepnic pare litrow podobno żre wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj-najpierw zrob badania hormonalne i nie lecz się zewnętrznie(jakiś skinoren, zele, cetaphil-czyli zel siarkowy i inne zewnętzrne ptodukty jedynie zaleczają) lecz organizm od wewnątrz- bo coz to jest tradzik? łojotok skory.. jest taki cudowny lek-Izotek, jest drogi, nie wolno zajsc w ciąze biorąc ten lek, wysusza rownież spojowki, nie mozna spozywac alkoholu ale.. gwarantuję ze pozbedziesz sie przyczyny powstawania trądziku zele zewnetrzne lecza tylko skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowaaa Łza - taa słyszałam że izotek to już ostateczność bo to jest bardzo mocne. Też żeś jej rady udzieliła. I co masz na myśli pisząc od wewnątrz? Może hormony hmm? taaa to na pewno lepsze rozwiązanie pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie trądzik przestał męczyć po tabletkach antykoncepcyjnych. Od razu było lepiej, no może nie od razu, ale po 6-8 m-cach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy byle jaki dermatolog- na odczepnego przepisze maść, zel.. każdy normalny dermatolog skieruje na szereg badań do ginekologa by odkryc przyczynę tej choroby skory. najpierw badania chormonalne, pozniej leczenie. nie kazdy przypadek wymaga leczenia izotekiem, witaminą PP, czy boicynkiem, tak jak mowisz- to ostatecznośc ale najpierw lekarz to musi stwierdzic, no nie powiesz mi ze jak działa na ciebie jakaś maśc to i na kogoś innego też podziała. normalnie jak maśc dla konia- rewelacyjna i uniwersalna. jak koleżanka napisala chormony też pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×