Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Purpurowaaa Łza

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Purpurowaaa Łza

  Układ z kochanką

  Raczej jest tak jak napisałam wcześniej. Może być też,że nie chce byś poszedł do innej to zrobi ci dobrze. Ona ma sex w związku i nie chce innego.
 2. Purpurowaaa Łza

  Układ z kochanką

  Raczej jest tak jak napisałam wcześniej. Może być też,że nie chce byś poszedł do innej to zrobi ci dobrze. Ona ma sex w związku i nie chce innego.
 3. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Nie preferuję.
 4. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Komu?
 5. Purpurowaaa Łza

  czy mogłam się od Niego zarazić?

  Nie kochaj się bez prezerwatywy. Nigdy. No chyba,że po ślubie. Niczym sie nie zarazisz.
 6. Purpurowaaa Łza

  Witam

  A zjechałam. Jak wyzwanie to wyzwanie.
 7. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Ten Adolf to był "Stanowczy" . Właśnie sobie przypomniałam, była jeszcze Brum, i taki fajny Pan, kazał mi na tyłku z górki szczęśliwickiej zjeżdżać.
 8. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Taki Zielony ja tam zawsze i wszędzie spadam na 4 łapki. Jeszcze żadne licho mnie nie pokonało. Chiba jezzdem córą samego Pana Twardowskiego.
 9. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Był taki narwany ,apodyktyczny Adolf- szukał niewolnicy. Ciekawe czy znalazł. Nie pamiętam nicka, bo to dawno było. Pani Marta, Przyjaciel InSpe, V34,.. Proszę, nie nadużywaj mej pamięci.
 10. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Ten Vidmo tzn. pełen serwis ? A załatwi mi złotą rybkę i kozetkę psychologa?
 11. Purpurowaaa Łza

  Pieczenie pochwy, jedynie przy stosunku

  Po pierwsze i po ostatnie idź do ginekologa. Mnie nigdy nie przytrafiło się nic takiego, ale zawsze po jakimś podejrzanym zdarzeniu stosowałam globulki dopochwowe Lactovaginal. Tak profilaktycznie, bo one nie leczą. To czysty kwas mlekowy przywracający normalne PH pochwy. Możesz mieć uczulenie na płyny do higieny intymnej i możesz sobie nadmiernie wypłukiwać naturalne kwasy. Pozdrawiam.
 12. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Gościu ja tyko na publiku. Zawsze tak było. Hej.. Jest jeszcze ktoś ze starej gwardii?
 13. Purpurowaaa Łza

  Witam

  Ja mam 3 a na końcu. A chciałam tak sobie popitolić o życiu, wypić kawkę w miłym towarzystwie,wypłakać mankiet i dobrze pobawić.
 14. Purpurowaaa Łza

  problem z źona kłoda

  Może powiem co na ten temat myśłę. W sieci jest wiele filmow z tzw. hard-porno Są one dostępne jak chcesz, kiedy chcesz . Dzisiejsi Panowie naoglądają się na filmach i chcę spróbować. Nie byloby to złe , gdyby np. kulki analne wkładali sobie do o***tu, palec po gmeraniu w cipce czy w odbycie sami oblizywali a nie dawali partnerce do oblizywania? Sprawdzcie na sobie, a potem zmuszjacie do podobnych czynności wasze kobiety. Mój mąż jak chciał analny, odpwiedziałam- ok. kochanie , ale najpierw Ty. Ze starych czasów zostało mi dildo, założyłam i ... nie podjął wyzwania. Od tamtego momentu nie miauczy o anal. W związku nie można być egoistą . Nie można wymagać, czy zmuszać do rzeczy których ktoś nie chce. Inaczej jest to g**** na drugiej stronie.
 15. Mężczyzni już tacy są. Taniec to jeszcze nie zdrada, ale dobry kierunek do zdrady. Jeżeli potrafisz żyć z tą wiedzą, kochasz chłopaka to nie odchodz. Nie wiesz przecież czy następny nie będzie gorszy. Kiedyś napisałam tu ,ze wszyscy faceci zdradzają i ....oj, działo się , działo. Świętojebliwe żonki w krzyk, ze "moj to napewno nie".. A najciemniej pod latarnią.
×