Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamaNiny

goraczka u noworodka

Polecane posty

mala ma 37.3 ma ciepla glowke i kark co moge jej podac. Mala ma 3tygodnie poza tym ze ma podwyzszona temperature nic jej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 i 3
u dzieciaczka to nie tragedia,więc się nie stresuj podaj jej letni rumianek i poczekaj jeszcze z ewentualnymi lekami[jak już to paracetamol w czopku 0,25]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 i 3
ale to ja bym poczekała z tym,czasem taki maluszek od brzuszka lekko wzdętego ma troszkę podwyższoną temperaturę,a ta jest niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikikikikruii
noworodki i niemowlaki czesto maja temp ciut powyzej 37' np po ssaniu piersi, czy płaczu. Gorączka jest dopiero powyżej 38 stopin i dopiero wtedy sie ją zbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikikikikruii
pamietaj, jak mierzysz w pupie to musisz odjąć pół stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid

Od jakiegoś czasu mamy MultiTemp żona go zamawiała namówiona przez swoją psiapsiolke z pracy. :) Działa okey, nie mogę powiedzieć żeby coś nawalało. Przydaje się do gorączki ale ostatnio jak robiłem dziecku mleko – w sensie podgrzewałem – to też sobie sprawdziłem właśnie termometrem ile ma stopni zanim daliśmy corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaa
Dnia 19.02.2019 o 15:44, Gość dawid napisał:

Od jakiegoś czasu mamy MultiTemp żona go zamawiała namówiona przez swoją psiapsiolke z pracy. :) Działa okey, nie mogę powiedzieć żeby coś nawalało. Przydaje się do gorączki ale ostatnio jak robiłem dziecku mleko – w sensie podgrzewałem – to też sobie sprawdziłem właśnie termometrem ile ma stopni zanim daliśmy corce.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Mogę dać zielone światło na ten polski Multitemp tak samo. :) często sprawdzam nim czy mleko dla córy już się nagrzało, albo czy się nie przegrzało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Będę polecała Babytemp + kompres . Świetne rozwiązanie żeby pomóc sobie przy zwykłym przeziębieniu, ale też taki ciepły kompres super robi na bóle menstruacyjne i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×