Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAGUBIONA DUSZYCZKAAAAAAAAAAAA

JUZ NIE WIEM CO ROBIC ... POMOZCIE MI ?? PROSZE !

Polecane posty

Gość ZAGUBIONA DUSZYCZKAAAAAAAAAAAA

Prosze doradżcie mi coś,bo już sama nie wiem co robić .Prośby o zmianę nie pomagają praktycznie nic a nic .Mam chłopaka ,którego bardzo kocham,nie wyobrażam sobie życia bez Niego,jest dla mnie wszystkim ! Uwielbiam spędzać z Nim czas,przytulać się do Niego ,całować ,czuć Jego obecność itd.Ale jest jeden problem :( Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe,to się nie dobraliśmy :(.On ciągle daje mi mało czułości i namiętności :( O całowaniu mogę zapomnieć kompletnie !! On tego nie cierpi,jedynie po % dostaję to ,co chcę ;/ Na trzeżwo nie mogę nawet małego buziaka w usta dostać ;/ A jak na siłe chcę mu dać ,to robi głupie miny :( Nie obrzydzam Go,on po prostu mówi,że tego nie lubi ;/ Że lubiał jak był mały ... Ja bardzo lubię być całowana po szyji ,a On mi tego nie daje :( Tylko jak się upominam .. Jeśli chodzi o seks,to ehh ... Ja lubię baraszkować w łóżeczku,wiecie ,jakieś zabawy ,kuszenie się,całowanie po ciele,seks raz dziki a raz namiętny .. A mój facet? Kłoda w łóżku :( Raz na tydzień mu starczy i to bez żadnych atrakcji :( Jedyne co dostaję codziennie to minetki ;/ On szaleje na tym punkcie i uważa,że to lepsze niż całowanie,czy moje inne zachcianki :( Owszem,lubię minetki ,ten rodzaj okazywania miłości,ale brakuje mi czegoś innego :( Całowania... Takich pieszczot :( Chodzę zdołowana :( Nie myślcie sobie,że seks dla mnie najważniejszy ! Bo tak nie jest .Ale dla mnie seks to rodzaj okazywania miłości,takie dawanie sobie nawzajem przyjemności,stanie się jednością,ohhh ,coś cudownego ... Nie będę Go zostawiać tylko z powodu całowania :( Bo raz na ruski rok on sam przejmuje inicjatywe i mnie całuje tak jak chcę .Ale to czasami :( Co ja mam robić ?? Mamy po 20 lat,razem jesteśmy już 2 lata i chcemy tak zawsze być ze sobą,ale czuję się jak w starym znudzonym małżeństwie :( Jeśli chodzi o seks ! Bo takto rozuzmiemy się bez słów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no - on cos musi z siebie dawac,bo nawet jezeli nie chcesz,to w koncu stanie sie to powodem rozstania,bo nie wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz z nim powaznie porozmawiac, skoro cie kocha,to niech sie zacznie przykladac i tyle,ale nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×