Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatnio widze...

Wciąz sama... czy warto dalej udawać?

Polecane posty

Gość ostatnio widze...

Jestem aktualnie samotna... Wszystkim do okoła (znajomym) mówie, że narazie nie chce mieć chłopaka i że już szybko nie będe taka głupia... Ale problem w tym... ze ja bardzo chciała bym mieć kogos bliskiego...kogoś do kogo moge się przytulić:( Nie potrafie przed nimi nie udawać... nie pokazuje, że jest mi zle...to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka o poranku
robię dokładnie tak samo z tymże ja tak naprawdę nie mam prawdziwych przyjaciół i dlatego nie mogę nikomu powiedzieć o swoich prawdziwych uczuciach i moja samotność jest tym większa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
uszy do gory dziewczyny mi tez brakuje bliskiej osoby rozmowy tulinek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIONIONIONIO
nie udawaj, dziewczyno!! wpedziłaś się w błędne koło. no tak... chcesz mieć kogoś bliskiego, ukachanego chłopaka.. ale jak niby chcesz tą miłość swoją spotkać, skoro wszem i wobec ogłaszasz, że nie chcesz miec chłopaka? to jaki koleś do Ciebie wystaruje, skoro na samym wstępie słyszy: precz z chłopakami! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio widze...
NIONIONIONIO ... coś w tym jest... ale obcym chlopakom o tym nie mowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze warto
po co masz opowiadac innym o Twoich intymnych sprawach i uczuciach? najlepieju zachowac milczenie, bo wszystko co powiesz moze byc wykorzystane oprzeciw Tobie ;) A po drugie - nawet jakby sie jakis gosc fajny nawinal. To nikt nie lubi desperatow. O wiele bardziej go zainteresujesz jak nie bedziesz zainteresowana wlasnie (z pozoru oczywiscie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animatorka
Ktoś dawno temu powiedzial mi bardzo ważną rzecz: naucz się żyć sama ze sobą, naucz się spędzać czas ze sobą i czerpać z tego radość. Jak zaakceptujesz siebie, jako osobę bez pary, będziesz gotowa na związek. No bo jak ktoś ma Ciebie zaakceptować, skoro sama siebie nie akceptujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIONIONIONIO
może obcym nie mówisz, ale może akurat ten obcy się Tobą zainteresuje i zapyta Twoją znajomą: ona ma kogoś?? a ta jemu odpowie: nie, nie ma nikogo, bo ona nie chce mieć chłopaka. no i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×