Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara mychaśa

chce sexi wyglądać

Polecane posty

kazdy ma swój zestaw odcieni, w których wyglada korzystnie, ja mówię, w których ja się dobrze czuję i do mnie pasują, nie mogę sie odnieść do końca do autorki bo mam nk zablokowana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po piewrsze zmiana koloru
włosów i makijażu. Masz różowawą cerę i ten zimny blond fatalnie to podkresla. Tak samo jak srebrno- różowy makijaż. Po drugie dżinsy granatowe, gładkie!, nie biodrówki! Po trzecie po tych zmianach poprzymierzaj do nowych włosów, makijażu i spodni to co masz w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wiecie jak cięzko jest teraz kupic ładne, klasyczne ciuszki wszystko jest takie tandetne, kolory, napisy, obwisłe rękawy itp. buty to tragedia, sam plastik nawet w dobrych sklepach czasem jest problem np zwykla biała bluzka, a jeszcze gdy figura niejest doskonała to już cłlkiem porażka nie zgadzam sie. latwo jest kupic cos fajnego ale akurt biala koszula - masz racje - musi byc bardzo droga jesli figura ma mankamenty to trzeba kupowac rzeczy pod tym katem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wuzetka, przeciez wg Ciebei wszystko musi byc drogie zeby ladnie wygaldalo :D:D:D prawda ze ja wole kupowac drogie rzeczy ale akurat koszule biala trzeba kupic droga zeby na cos wygladala widzialam w ostatnim czasi tylko jedna ladna i kosztowala 700 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
a my tu gadu gadu a autorka poszlaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
zws--.burżujka:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do drogich rzeczy zgodze sie co do sukienek nie kupi sie ladnej sukienki ponizej 300 zl tzn kupi sie ale z jakimis kwiatami i pierdolkami ale ladnej klasycznej, zawsze modnej sie nie kupi i nie mowie tutaj o letnich sukienkach tylko np do pracy, na jakas impreze, na egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
i zgadzam sie z zws, ze drogie i dobre jakosciowo rzeczy sa ladne. tandeta to tandeta, nigdy sie w tym dobrze nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszą być zrobione tzw
trzeba jeszcze mieć styl do tych drogich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Heheh sorki ale dla mnie biała bluzka za 50 niczym sie nie rózni od tej za 70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie droga kolezanko
jesteś ładna, masz miłą buzię, a Twój mąż to burak jakiś, bo jak można tak pojeżdżac zonie? czy on jest wypiękniony wypachniony i idealny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
zlosliwa, bluzka za 50 niczym sie nie rozni od tej za 70, to prawda, ale porownaj je obie z bluzka za 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszą być zrobione tzw
a te dwa zera jak wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wuzetka a czymze wyrozniala sie ta za 700 zl od innych? no wlasnie nie spodziewalam sie nigdy ze ujrze w sklepie cos tak dobrze uszytego koszula ta wygladala jak koszule z kolekcji najlepszych projektantow szyte do damskich garniturow (na wzor meskich) ale co z tego, jezlei w tym kraju nie mozna nigdzie kupic takiego garnituru czyli - szycie - doskonale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuzetka mi by sie nie spodobala bo ja ogolnie mam alergie na biale koszule, ale fakt ze jak czasem chodzi sie po sklepach dobrych projektantow to widac ze co drogie to dobre aczkolwiek jak ktos jest pozbawiony gustu to i z drogich rzeczy wybierze samo badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez problemu
kobieto wez sie ogarnij.nie musisz przepuscic calej kasy ze dobrze wygladac.zainwestuj troche w dobre kosmetyki i kilka fajnych nowych ciuchow nie koniecznie markowych.wazne zebys ladnie w nich wygladala.sluchaj ja tez nie mam tyle kasy a mimo to potrafie o siebie zadbac.pokaz to co masz ldnego.np ja figury modlki tez nie mam ale za to mam ladne piersi ,glebszy dekolt i juz jest dobrze.do tego dokladny wyrazisty makijaz i nie ma faceta ktorego nie wyrwe:)no chyba ze nie masz w sobie ani kszty seksapilu to juz pech poprostu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Ok nie przekonacie mnie do różnicy w jakości i tym podobne Mozna kupić to samo ale taniej wystarczy pochodzić Kobieta Wam pisze ze ma mało kasy a Wy ze co drogie to cool :O pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwka to nei tak ;) jak juz kiedys pisalam mialam na studiach kolezanke ktora ubierala sie na tandecie miala doslownie kilka ciuchow w szafie a wygladala o niebo lepiej od wiekszosci osob na naszym roku bo maiaa po prostu gust a ze odsprzedawala obiady zeby kupic ciucha bo ianczje by nie miala.. to juz inna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
dla mnie wyznacznikiem dobrego ciucha jest przede wszystkim jakosc materialu, szwy, kroj, wykonczenie calosci, no i ciuch musi idealnie lezec. Kolorystyka z "mojej" palety, nie obchodzi mnie, ze modny jest zolty czy szafirowy, kolor musi grac z moja cera i wlosami. No i ciuch musi byc choc odrobine extrawagancki, niegrzeczny, inny, a nie kolejny nudny, "poprawny" klon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
doprawdy, jak nie widzisz roznicy, to po co przeplacac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Mam przyjaciółkę artystkę biedna jak mysz koscielna,ale raz w msc wydaje na 1 rzecz 150 zł by sie pokazać jakościowo a ja pochodze tu i tam i sie ..wystroje z resztą ja mam taki problem ze strasznie wydziwiam i jak mi sie coś spodoba to kosztuje fortunę:O mi sie podoba koszula za tylko''229''a mam w szafie za 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
zws sprawdz oferte quelle spadam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×