Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabiiii

Fantazje lozkowe panow...

Polecane posty

Chcialabym aby panowie podzielili sie tym co ich podnieca. Jakie maja fantazje i oczekiwania od swojej wybranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryterium 0
a co Twoj facet nie chce sie z Toba kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja najbardziej lubie
pakowac mojego kutasa w dupeczke mojej laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja najbardziej lubie
i slyszec jej glosne jeki...mmmm, cos wspanialego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryterium 0 Wrecz przeciwnie. Chcialbym tylko aby panowie podzielili sie swoimi skrytymi fantazjami bo przeciez podejscie do seksu mamy nieco inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiek wymyślisz
najczęstsze fantazje: seks z prostytutką seks z Twoją przyjaciółką seks w trójkącie lub z bliźniaczkami ( w sumie na jedno wychodzi) seks z lekarką lub pielęgniarką ewentualnie policjantką czy nauczycielką (niezbędne gadżety i stroje) seks z w miejscu publicznym seks analny w przypadku prawiczka jeszcze dochodzi fantazja o inicjacji z dojrzałą, starszą, doświadczoną kobietą nie jestem facetem a i tak jest to dla mnie aż nadto oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cokolwiek wymysllisz Nie o to jednak mi chodzilo Moze tego typu fantazje sa oczywiste ale mi chodzi o to co facet chcialby zeby jego partnerka zrobila, jak sie zachowywala itp. gdy sie kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to mało wyszukane, ale z tego, co wiem, to wielu mężczyzn pragnie, żeby ich partnerka przejęła inicjatywę w łożku, zdominiwała ich (ale w tym bardziej klasycznym znaczeniu - nie o pejcze i kajdanki mi chodzi, chociaz może i też ). To prozaiczna rzecz, ale bardzo często zaniedbywana przez kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak
seks grupowy..wow! starsznie mnie to rajcuje ( jestem facetem), zmiana partnerow, te dzikie okrzyki, rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babiszony cholerne
wszystkowiedzace przestancie sie madrzyc wreszcie bo opowiadanie przez baby o meskich fantazjach jest rownie durne jak opowiadanie ksiedza o trudach macierzynstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do innych partnerow do lozka na trzeciego sprawa musi byc bardzo powaznie przedyskotowana ja kiedys mialam taka rozmowe z pelna swiadomoscia stwierdzilismy ze pozostanie to tylko w sferze marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam z moim facetem czysto teoretyczną romowę na temat zamiany partnerów - w żartach wymienialiśmy sobie różne pary i okazało sie, że żadna by się nie nadawała, bo jak jakaś pasowała mnie, to nie pasowała jemu, lub odrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fj
Gabii daj fotkę to Ci opowiem o fantazjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczywol
moja partnerka cudownie wrecz ssie mego penisa z połykiem, czuje sie wtedy jak w niebe;), to jest to co bardzo mnie podnieca, lubie byc tez troszeczke brutalny w lozeczku;), moj pani ubostwia gdy uzywam pikanterii, ostre epitety, mocny klaps w pupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka_23
moj uwielbia jak w trakcie sexu klasycznego nagle spojrze mu prosto w oczy. wtedy po dluuugim bzykanku 3 sekundy i finiszuje:P lubi tez gdy sama prosze zeby dal mi klapsa, albo np scisnal to tu to tam. uwielbia wskazowki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5464353654t
u nas już były: trójkąty z innymi facetami spotkania z parami z wymianką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fj
czy możesz opisać te trójkąty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lubi podnosic mi nogi i obserwowac dokladnie co sie dzieje w kazdym \'ZAKAMARKU\' mojego ciala:P w ogole lubi experymenty (jesli chodzi o pozycje) . zadnych pejczow czy innych kabli nie uzywamy :) ... byc moze \'jeszcze nie uzywamy\'. na szczescie nie potrzebujemy az takich urozmaicen, bo bez nich swietnie dajemy sobie rade.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviolli
Gabiiii, coz za piekne imie..a powiedz mi moja droga Gabiiii czy masz duze cycuszki? a co z zapleczem, bo ja uwielbiam takie kobiece ksztalty i na sama mysl o nich juz jestem podniecony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5464353654t
a co tu opisywać?chyba łatwo sobie wyobrazić sex w e trójkę 1 laska i dwóch facetów (hetero)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fj
no jestem ciekaw?a co ty chciała byś w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fj
nie bądź taka obrażalska, ja wolałbym proporcje dwie dziewczyny i ja i wiedziałbym co robić a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×