Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telefelek1

-rozpamietywanie-

Polecane posty

Gość telefelek1

mam pytanie:czy jezeli ktos mial kiedys problem wiekszy albo mniejszy (kilka lat temu) i niby juz jest po wszystkim,przemyslal co zrobil zle,zapomnial i nagle po jakims czasie znowu powraca do problemu i go na nowo"przezywa"?czy takie powracanie do problemu jest normalne?ze komus cos niestosownego powiedzialam i ta osoba bardzo zle sie z tym czuje,bardzo szybko wpadam w zlosc (mam nerwice) i bardzo wybuchowy charakterek,i wtedy najczesciej obrazam ludzi pozniej kiedy to przemysle jest mi bardzo przykro i czuje wstyd!nie zawsze przepraszalam,pozniej nie mialam okazji tej osoby spotkac,a byly to bardzo raniace slowa!!!! jak sie z tym uporac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej sytuacji to już tylko rozmowa z psychologiem Żeby dobrze postrzegać zachowanie innych, trzeba najpierw dotrzeć do siebie i rozwiąc wszystkie problemy związane z własną psychiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakie jest natężenie. Jak spore no to lekarz jest dobrym wskazaniem. Psycholog to żaden wstyd, a będzie potrafił nauczyć Cię jak panować nad gniewem. Tak troszkę Cię postraszę, jak nie potrafisz sobie sama poradzić z problemem i nie sięgniesz po pomoc to zazwyczaj jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl tak- popelniłem/am błąd, zachowałam się okropnie, powiedzialam wstrętne rzeczy ale nie cofnę już czasu. musze sobie samej wybaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisze kilka słów bo teraz doczytalam dokładniej . skoro masz świadomość ze szybko wybuchasz to przyczyna tego siedzi w tobie. zapanuj nad swoim zachowaniem a jak sie zdarzy to przepros osobe na którą napadasz ale pracuj tez z sobą by sobie wybaczyc zachowanie które wewnętrznie potępiasz. musisz to przerwać bo się kręcisz w tzw. blędnym kole zachowań i odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
14:46 Miyuki napewno nie jest zdrowe. przeszłość to przeszłość. jeśli wybaczamy błędy to wracanie do nich nie ma najmniejszego sensu. zależy też o rozpamiętywanie jakiej historii chodzi. 14:49 telefelek1 ze komus cos niestosownego powiedzialam i ta osoba bardzo zle sie z tym czuje,bardzo szybko wpadam w zlosc (mam nerwice) i bardzo wybuchowy charakterek,i wtedy najczesciej obrazam ludzi pozniej kiedy to przemysle jest mi bardzo przykro i czuje wstyd! 14:56 Miyuki (martyska873u8@interia.pl) jeśli przeproiłaś a ta osoba to zrozumiała i powiedziała Ci, że wybacza to takie rozpamiętywanie jest głupie. ludzie popełniają błędy. nie ma po co ich ciagnąć przez całe życie. 15:06 telefelek1 nie zawsze przepraszalam,pozniej nie mialam okazji tej osoby spotkac,a byly to bardzo raniace slowa!!!! jak sie z tym uporac? 16:20 Miyuki (martyska873u8@interia.pl) spotkaj się z tą osobą i ją przeproś za wszystko co nagadałaś. powiedz, że żałujesz i zależy Ci na tym, żeby Ci wybaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×