Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 17 pazdziernik

ubior faceta

Polecane posty

Gość 17 pazdziernik

mam maly problem a mianowicie moj facet ubiera sie tragicznie, jest bardzo przystojny tylko ten jego stroj wogole nie przywiazuje do niego uwagi podobno to nie szata zdobi czlowieka no ale jednak! i nie chodzi mu tutaj zeby on ubieral sie w markowe ciuchy tylko tak bardziej estetycznie i nie wiem jak to zmienic tak zeby go nie urazic i zeby nie poczul ze chce go zminiec no bo nie chce chce tylko zmienic jego styl ubierania sie wiec jak to dyskretnie zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie chcesz mu
mowic wprost to kupuj mu ladne ciuszki na rozne okazje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryterium 0
zachecaj go w stylu: w tej koszuli swietnie wygladasz, zaproponuj mi pomoc na zakupach, dziala, ja zawsze jak mam robic zakupy w sklepie z ubraniami prosze o pomoc płec piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
j ajuz nie mam sily zachecaj go w stylu: w tej koszuli swietnie wygladasz, zaproponuj mi pomoc na zakupach, dziala, ja zawsze jak mam robic zakupy w sklepie z ubraniami prosze o pomoc płec piekna czyli ma go traktowac jak idoiote? atrakcyjny zwiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej nie mów
że w czymś dobrze wygląda - bo jak ja powiedziałam, że dobrze wygląda w jednej koszulce - to chodził w niej tak długo aż się rozleciała (na nim)! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no se
idz najpierw sama do sklepu,wybierz cos ladnego.Potem mu powiedz,ze widzialas np.odlotowe spodnie dla niego i juz sobie go wyobrazasz,jak fajnie bedzie w nich wygladal.Zaciagnij go do tego sklepu i niech ju kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryterium 0
zws, nie wiem czy jestes kobieta czy nie , ale jak facetem to powiedz czy potrafisz dobrac krawat do koszuli, czy wiesz jaki sweter pasuje do takich a nie innych spodni, sorry o czym my tu gadamy, facet nie ma gustu i tyle, nie jest to przejaw tego ze jest idiota, od dawna wiadomo ze na modzie znaja sie kobiety i 5% facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×