Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasieczka

bol brzuszka u 4- latki

Polecane posty

co moze byc przyczyna bolow brzuszka u dziecka?? mala ma taki problem, ze mniej wiecej co dwa tygodnie dostaje goraczki (zawsze z rana) zaczyna ja bolec brzuch i wymiotuje. Nie jest to spowodowane zadnym jedzeniem, skarzy sie na bol brzucha i ciagle chce pic, ale nawet po samej wodzie wymiotuje. Ale sam brzuszek boli ja czesciej, o roznej porze dnia, boli i przestaje.Co to moze byc?? tak jest juz od dluzszego czasu, od ok 3 miesiecy, juz nie mam sil. Jak tylko skarzy sie z rana na brzuch to juz wiem ze bedzie wymiotowac.... czy ktorasz was miala podobny moze problem??? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomsaranczkaaaaaaaa
a od czego masz lekarza? badania? usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahanapiszprosze
miala, okazalo sie ze to robaki. do lekarza, biegiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, bylam u pediatry. miala robione badanie krwi i moczu i wszystko ok z wynikami, niby dobrze. lekarka powiedziala ze ma tylko lekka anemie, przepisala zelazo i tyle. No i nic sie nie dowiedzialam wiecej. A jak by miala robaki to jakie sa jeszcze inne tego objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka szklanka
moj syn tak miał od małego robiłam wszelkie badania i nic nie wykryto :O teraz ma 12 lat i tez czeste bóle brzucha . Przestałam mu podawac mleko i jakby rzadziej go boli ale czasem jeszcze boli . Testy alerg. tez były robione i kurz i pies wyszedl nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomsaranczkaaaaaaaa
zmien lekarza!!!!!!!!!!!!!!!taki powtarzajcy się ból brzuszka nie należy do fizjologii dziecka! zmien lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahanapiszprosze
robaki wykryje tylko badanie kalu. musisz miec skier od lekarza. potem jest ok 3tygodniowe leczenie tabletkami i ograniczona dieta, przede wszystkim zero slodyczy. moze warto zrobic to badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo zmień lekarza
dziecku potrzebne są specjalistyczne badania i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka szklanka
a twoja mała nie odkrywa brzucha mowiac ze jej w brzuchu goraco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
podaj mu cocakolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka szklanka
cola hamuje wymioty ale to nie rozwiazuje problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie mowi ze jej goraco. nic takiego nie zauwazylam. To znaczy mam isc do lekarza po skierowanie na badanie kału, tak???a czy moze byc to objaw jakiejs alergii??? bo mala nie miala nigdy alergii, nie jeste na nic uczulona ale testow tez nie miala robionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze po tych wymiotach i olu brzuszka samo jej przechodzi po paru godzinach, nie daje jej wtedy zadnych lekow no chyba ze jak ma wysoka goraczke to cos na zbicie jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahanapiszprosze
alergia byc moze, moze nie toleruje jakiegos skladnika jej codziennej diety? naprawde ja mialam to samo ze swoja corka, tez 4letnia (pol roku temu) - to byly robaki. popros o to skierowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versussss
o jaaa,dzieciak ma powtarzające się napady bolu brzucha i gorączki a ta mysli tylko o badaniu kału,żal....zrob dziecku kompleksowe badania i koniecznie juz jutro usg brzuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do versusssss ojej, badania przeciez robilam, u lekarza bylam ale jak widac niekopetentnego, chce porady co to moze byc ze moze ktoras sie z takim czyms zetknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versusss, japa, ja tylko ZASUGEROWALAM (pod pomaranczowym) na podstawie tego, ze sama mialam identczna sytuacje:o:o:o co nie znaczy, ze nie trzeba wziac pod uwage czegos innego:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja mała
ma 3 lata i tez skarżyła się czasem na ból brzuszka - zapisywałam co jadła i okazało się, że nie toleruje określonego rodzaju kiełbasy - tzn jeśli je tą kiełbasę z jednej firmy jest ok, jeśli je z drugiej to boli ja brzuszek może to wina tego co Twoja mała zjada - zapisuj sobie przez pewien czas jej posiłki i może znajdziesz rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta gorączka jest dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dzieki wam dziewczyny. to mysle ze na poniedzialek sie zalapie do lekarza a co do menu malej to tez zwruce uwage. a pytanko, ile sie czeka na wyniki jsli sie robi na robaki badania?? jest nast. dnia czy dluzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U moich znajomych córka też skarżyła się na ból brzuszka, ciągle chorowała (chodzi do przedszkola) i wymiotowała, porobiła badania okazało się że jest uczulona na gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moje dziecko boli brzuszek, to podaję mu acidolac, żeby florę bakteryjną dobrymi bakteriami uzupełnić, bo jest to dobry sposób na pozbycie się dolegliwości brzuszka. Mojemu synkowi zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas sprawdza się ciepła kąpiel, masowanie brzuszka, albo termofor kłade. I wpieramy się probiotykiem . Diflos mam sprawdzony, nie jest drogi , a bardzo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 20:20, kasieczka napisał:

co moze byc przyczyna bolow brzuszka u dziecka?? mala ma taki problem, ze mniej wiecej co dwa tygodnie dostaje goraczki (zawsze z rana) zaczyna ja bolec brzuch i wymiotuje. Nie jest to spowodowane zadnym jedzeniem, skarzy sie na bol brzucha i ciagle chce pic, ale nawet po samej wodzie wymiotuje. Ale sam brzuszek boli ja czesciej, o roznej porze dnia, boli i przestaje.Co to moze byc?? tak jest juz od dluzszego czasu, od ok 3 miesiecy, juz nie mam sil. Jak tylko skarzy sie z rana na brzuch to juz wiem ze bedzie wymiotowac.... czy ktorasz was miala podobny moze problem??? help

mój syn miał podobne objawy, okazało się, że , ma wrażliwe jelita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ivy🍏 napisał:

a ty masz chory leb 😘

a co ja ci teraz napisałam, że mnie wyzywasz?, napisałam tyko, że syn ma wrażliwe jelita, 🧐 co za bezdzietny komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×