Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o so mu chosi

Jak myslicie, o so mu chosi?

Polecane posty

Gość o so mu chosi

Napisal mi wlasnie, ze chce mi cos powiedziec przy nastepnym spotkaniu, ale poki co szuka slow O co mu moze chodzic? a. chce zerwac b. chce zebym mu ssala c. chce mi wyznac milosc d. chce sie oswiadczyc e. chce zebym schudla f. chce sie do czegos przyznac g. ...? Jak uwazacie? Bo ja nie mam pojecia, za to stresa niemalego i sie bede do wtorku zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wam sie...
ostatnio uklada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wam sie...
i ile jestescie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Pewnie zrobił dziecko innej :P Nie no żartuje, skąd my mamy wiedzieć?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o so mu chosi
A ja skad mam wiedziec? Jestesmy razem pare tygodni, uklada sie zajebiscie Ale gdyby to mialo byc cos milego, to by mnie nie uprzedzal wczesniej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość permanentna pesymistka
Jak mi by tak facet powiedział to wybrałam bym odpowiedź a albo e :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym pomyślała, że coś nie tak z jego emocjami... jakby chciał coś powiedzieć, to by powiedział. W każdym nie sądzę, żeby to było coś miłego. Ale mogę się mylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o so mu chosi
kalambaka No wlasnie wkurzyl mnie Rzucil ot tak se komunikat a ja sie bede zadreczac pare dni Ale mozliwe, ze jest jak piszesz A czy mam go pociagnac za jezyk na spotkaniu czy poczekac az sam mi to powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o so mu chosi
Milczy poki co choc probuje go za jezyk ciagnac Napisal tylko, ze przez gadu gadu mi tego nie napisze Wredniak😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem....
A moze chce Ci powiedzieć że mu zależy na Tobie? Albo wyjawic Ci jakąś tajemnice do której wczesniej sie nie przyznał? Albo nic ciekawego tylko to taki typ faceta co lubi robić wielkie halo z niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, z punktu widzenia mojego doświadczenia - niestety - nie ciągnęłabym za język... Ale wiem, że to trudne i wkurzające - i właściwie nie do zrobienia:) bo przez parę dni na pewno spać nie będziesz:) Ja tylko chciałam powiedzieć, że zauważyłam taką prawidłowość - jak facet chce coś miłego powiedzieć, to nie uprzedza, tylko samo mu się mówi. Choćby był nie wiem, jak nieśmiały. A jak tak przygotowuje grunt... Ale może ja na innych facetów trafiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepalena
a co to znaczy 'o so mu chosi'? To w jakims narzeczu jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o so mu chosi
Niemilego mowicie? Tez mam takie wrazenie Ale cholera nie ma powodu To chyba dam mu spokoj, moze oko w oko nie odwazy mi sie tego powiedziec albo mu sie odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o so mu chosi
A ja powiem... Oj jak fajnie, gdyby tak bylo kalambaka Pewnie masz racje Chyba w takim razie zrobie mu niespodziewajke i zerwe pierwsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zgadzam się, że dziecinne jakieś zachowanie. Albo w ogóle nie ma nic do powiedzenia, tylko chce być tajemniczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o so mu chosi
Poczekam:) Dzieki Oby to bylo cos milego jednak bo pozaluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o so mu chosi
A niby skad bedzie wiedzial, ze ze mna? Sadzac po jego esemesach czy wiadomosciach na gadu raczej nie zapowiada sie, zeby chcial mi powiedziec cos przykrego Pewnie tylko tak sobie powiedzial, zeby zasiac nutke niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×