Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kejt meluła

boze daj mi sily

Polecane posty

Gość kejt meluła

i cierpliwosci, bo nie wytrzymuje juz :( ta niepewnosc mnie zabija :( dlaczego faceci nie potrafia sie okrelic raz a porzadnie?? nie chce byc uchylona furtkna w razie czego :(((( dlaczego cale zycie mam czekac na facetow? dlaczego wlasnie ja?jakbym potrafila to bym gwiazdki z nieba zdejmowala dla nich... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może właśnie dlatego... też kiedyś popełniałam takie błędy... to oni powinni zdejmować gwiazdki z nieba dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie
:-( niepewnosc jest najtrudniejsza... moj mi juz tak zmydlil oczy, ze teraz sama podejme decyzje... na jego i tak decyzje i tak nie moge liczyc...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt meluła
w zasadzie nie jestesmy razem ale ewidentnie cos sie kroilo... bylo wspaniale a od prawie 2 tygodni kontakt ograniczyl sie do jednej rozmowy na gg w ciagu 3-4 dni, zadnych smsow, spotkan... mowi ze jak tylko upora sie ze wszystkimi sprawami to sie spotkamy, obiecal, chcialabym w to wierzyc :( nikt mi nie da tego co ja im podarowuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt meluła
ide spac :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie
moze jeszcze sie to rozwinie:-) dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak masz wypisane na twarzy ze zrobisz dla niego wszystko i do tego masz spojrzenei wiernego psa to facet czuje sie znudzony i odchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×