Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miśka195

zapomniana tabletka

Polecane posty

Gość Miśka195

witam.biorę tabletki antykoncepcyjne.zawsze przeważnie ok 18 i wczoraj miałam ostatnia tabletkę z opakowania.zapomniałam jej zażyć o 18 a później współżyłam z chłopakiem jednak nie kończył we mnie.zapomniana tabletkę zażyłam jakieś 7 godzin później.proszę powiedzieć czy ona zadziałała tak jak normalnie działa?i czy teraz normalnie powinnam zrobić 7dniowa przerwę czy bez przerwy i dziś zacząć kolejne opakowanie.proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duio
witam , dolaczylas do grona matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duio
a jak masz slaba pamiec to sobie nastaw budzik na godzine o ktorej masz zazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedziesz matka
nie martw sie, na pewno tabletka z poprzedniego dnie dzialala jeszcze kiedy wspolzylas.Nie musisz brac tabletki dokladnie o tej samej godzinie ale jesli zapomnisz to musisz zazyc ta zapomniana w ciagu nastepnych 12 godzin od zwyklej pory zazycia, to jest u ciebie powiedzmy do 6 rano nastepnego dnia. Na przyszlosc staraj sie pamietac o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedziesz matka
... i dzisiaj normalnie rozpocznij kolejne opakowanie. Do tabletek zawsze jest dolaczona ulotka, ktora warto zachowac bo tam jest dokladnie opisany sposob ich dzialania i co robic w takim jak twoj przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka195
dzis powinnam miec 7dniowa przerwe (pierwszy dzien) ale ze wzgledu na to spoznienie lepiej zaczac od razu nowe opakowanie tak rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaje83
napewno zadziałała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ulotce zawsze pisze że w ciągu 12 godzin trzeba przyjąć tabletkę, ty zrobiłaś to po 7 godzinach :) skoro to była ostatnia tabletka to teraz masz 7 dni przerwy, po co masz brać kolejne opakowanie? wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedziesz matka
co do tej przerwy to zalezy jakie tabletki bierzesz. Jesli takie ze robi sie 7 dniowa przerwe to ja normalnie zrob, jesli takie ktore sie bierze bez przerwy to rozpocznij dzis nowe opakowanie. Po prostu przyjmuj je dalej tak jakby nic sie nie stalo. O jaaa, a za miesiac sie okaze ze laska jest w ciazy :}. To dopiero bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×