Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agatagłupiajakbut

Zrobiłam coś głupiego !

Polecane posty

mnie wczoraj jeden wf-ista podrapal.takiego mial wacka,fuck normalnie myslalam,ze nie dam rady,ale dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiloooof
Agatagłupiajakbut to ty wcale nie jesteś za to dziecinna i owszem . Jakbyś była dojrzałą kobietą nie uciekałabyś tylko od razu powiedziała o co ci chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roberrrtto
A tam , jak jesteś ładna to i tak ci się nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczka18
Czym ty się martwisz ! napisałaś , że dzwonił do ciebie , więc się raczej nie obraził . Porozmawiaj z nim , albo jeszcze lepiej wyślij sms .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawodowa cwaniara
Koooochana ! Faceci są łasi na wszelkie pochlebstwa ! Umów się z nim , zrób słodkie oczka itp. i udawaj ,że nic się nie stało . Jak wiesz , on domyśla się o co chodziło i na pewno pęka z dumy. Tylko nie daj się od razu znowu zaciągnąć do łóżka , wiesz , że niby taka ciężko przestraszona jesteś . Sama zobaczysz , że poleci na ciebie jak na miodek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaładna
Trafił ci się skarb ! A ty nawiałaś . Leć z powrotem i od razu na niego wskakuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabullinka
Współczuję babkom , który mają taki problem . Miałam chłopaka z takim właśnie wielim penisem i wiem jak to boli . Choćby mnie nie wiem jak pieścił ból i tak był nie do zniesienia . Teraz mam innego chłopaka i jest cudnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×