Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka z glupimi problemami

wyjątkowo glupie pytanie do kobiet o po seksie

Polecane posty

Gość kobietka z glupimi problemami

Kurde, kobiety powiedzcie czy tylko ja mam takie problemy czy jak?... Chodzi o seks w jakimś samochodzie, plenerku, no ogólnie bez dostępnu do lazienki. Czy po seksie nie jest Wam glupio wycierać się jakąś chusteczka przy facecie? Bo faceci to nie mają z tym problemów, bierze chusteczkę i się wyciera, a jak kobiety? Bo mi jest strasznie glupio z jednej strony a z drugiej jeszcze gorzej jak się nie wytrę :o masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmml
a niby czego sie wstydzisz bo nie rozumiem:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona0.0
No wałaśnie co w tym takiego ja sie zawsze wycieram czasami mnie nawet facet wyciera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to norma w tym smiedolandzie
dawać duupy się nie wstydzisz a wycierać ciipsko przy frajerze już tak ? uuupss...czyli podśmierdujesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z glupimi problemami
Jak z samej spermy to ok, ale chodzi mi o to że kończy w gumce a trzeba się jakoś doprowadzić do porządku, wytrzeć z tego nawilżającego śluzu który pojawia się przy podnieceniu. No glupio mi tak wziąć chusteczkę i wycierać sobie cipke przy nim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujo dobra rada
zabieraj do torebki spryskiwacz do mycia szyb. tak robia lachony które stoja po lasach i dają za kase. Po finale spryskaj se brochepsikaczem poczym podetrzyj se tak jak doope imasz z głowy. Nie zapomnij zainkasowac 25 PLN za numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dawaćź dupy w plenerze nie
głupio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat dowodzi
że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Nie masz się czego krępować - to normalne wytrzeć się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambaje83
wstydzić to ja się nie wstydzę ale inna brocha, że dla mnie wytarcie się chusteczką to za mało.. łazienka to łazienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×