Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lkjhgfdsazxcvbnm

mój facet chodzi w moich majtkach

Polecane posty

Też się zakochałem w damskich majtkach i już nie wyobrażam sobie chodzić w męskich gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż zakłada damskie majteczki, i extra w nich wygląda. Ma zgrabny tyłek ładnie na nim leżą stringi, a sex z Nim to sama przyjemność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niech nosi co chce, byleby kupil we wlasnym rozmiarze zamiast rozciagac cudze czy brudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2021 o 02:34, no_tabu_panty_boy napisał:

Uwielbiam damskie majteczki to jest najpiękniejsze uczucie jak mam je założone . Polecam wszystkim 

Też lubię. Nieraz jak kupuje majteczki ekspedientka się nie raz czy to dla żony, a ja mówię że to dla mnie niektóre są zdziwiona ale większość nie zwraca uwagi a nawet doradzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zreb56 napisał:

Też lubię. Nieraz jak kupuje majteczki ekspedientka się nie raz czy to dla żony, a ja mówię że to dla mnie niektóre są zdziwiona ale większość nie zwraca uwagi a nawet doradzi. 

Wiesz pewnie podchodzą do tego profesjonalnie bo są w pracy , ale też jestem ciekaw jaka burza rozmów jest po twoim wyjściu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, no_tabu_panty_boy napisał:

Wiesz pewnie podchodzą do tego profesjonalnie bo są w pracy , ale też jestem ciekaw jaka burza rozmów jest po twoim wyjściu 

Pewnie tak. Niektóre mnie pamiętają i jak podchodzę do ich stoiska to się pytają czego potrzebuje,jak powiedziałem że kostium kąpielowy to dopiero ich zaskoczył em. A kostiumy kupiłem dwa jednoczesciowy  i bikini obydwa w kwiatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zreb56 napisał:

Pewnie tak. Niektóre mnie pamiętają i jak podchodzę do ich stoiska to się pytają czego potrzebuje,jak powiedziałem że kostium kąpielowy to dopiero ich zaskoczył em. A kostiumy kupiłem dwa jednoczesciowy  i bikini obydwa w kwiatki. 

Aż jestem ciekaw co następnym razem wymyślisz i dasz im powód do zdziwienia 

Edytowano przez no_tabu_panty_boy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż też nosi moje majtki, nie mam nic przeciwko temu by je nosił. Jak jesteśmy na zakupach to kupuje dwie pary tych samych majtek jedną dla mnie a drugą dla męża nawet koronkowe. Mąż ma całą szufladę majtek damskich też chodzi w leginsach szortach i dżinsach damskich. Tylko same damskie ma. Uwielbiam jak mąż chodzi w damskich leginsach szortach i dżinsach na codzień i do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×