Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karakaraka

Jak się ubrać na randkę do pubu?

Polecane posty

Gość karakaraka
Jak w temacie. Wybieram się dzisiaj na spotkanie z chłopakiem, ktorego niedawno poznałam. Idziemy do pubu i nie wiem, w co sie ubrac...Czy mogę zalożyć czarny golf, granatową dzinsową spodnicę i czarne matowe rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probela
spodnie i jakas bluske z dekoldem , dzisiaj zimo wienc nie ma co łazic z cyckami albo pepkiem odsłonientym modne teraz jest ubieranie grubych rajstop w jakimś fajnym kolorze lub czarne i dotego spódniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probela
ten zestaw co podałas jak najbardziej pasuje a nie masz golfa w innym kolor tego golfu bo tak na czarno wszystko smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbhbhbhbhbhbhbhbb
najlepiej w stylu bupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakaraka
zastanawia mnie czy wypada isc w golfie, bo mi raczej pub kojarzy sie z bluzkami z dekoltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem ze co weekend w nim bywam i raczej tak jest. Golf może być, tylko zeby spódniczka nie była za kolana, do niej ładne szpileczki. Nie bedziesz kusic dekoltem, a bedzie rzucać wzrokiem na nogi. Zazwyczaj tak robie. Albo dekolt albo nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakaraka
ok, w takim razie bedzie golf, bo przyznam ze jestem troche przeziebiona i nie mam ochoty na bluzke z dekoltem, tym bardziej ze na dworze zimnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może na ten golf
taki sweterek kamizelka wiecie o co chodzi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×