Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julciq123

wygląd naszych panów

Polecane posty

Gość julciq123

Niestety dochodze do wniosku, że nie warto tak dbac o siebie, poświęcac sojemu wyglądowi tyle czasu, pieniędzy, skoro panowie nie dbaja o siebie. Owszem są umyci, "nie mają brudów za paznokciami", ale są szarzy, bez polotu, aseksualni. Kobieta ma być seksi zadbana facet wystarczy, że jest umyty i ma przyswoity swterek rodem z pgr. Ok, mozecie sie tak ubierac,ale dlaczego wymagacie od kobiet czegos wiecej...Naprawde macie tupet. Co do wagi to tez chyba powinnam pozostawic to bez komentaża, ale z uwagi, ze może czyta to jakiś pan to dobitniej wyjasnie. To, że w wieku 20 paru lat jesteście szczupli nie znaczy, ze będziecie tacy całe życie. Widze wielu znajomych przed trzydziestka a twarz nalana, brzuchal wielki. I znowu możecie sobie tyć, ale nie kręcie nosem jak kobicie rosnie oponka. Nie lece tylko na wygląd, ale co poradze ze wiekszośc panów jest aseksualna a jakby troche wiecej od siebie wymagali to byłoby całkiem nieźle.Nieatrakcyjnych to ja moge mieć kolegow, ale nie faceta z którym mam sie spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulina
wiesz czaami poswiecamy my czas i staramyu sie a oni i tak tego nie zauwaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
wiesz nawet jeśli to co to ma do tego że nie dbacie o siebie dostajecie zadbane ładne dziewczyny za darmo. A podobno faceci to esteci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
chodzi o to że dbanie o siebie to tez jakis wysilek posiecenie ale po co jak w zamian nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdffggf
Ja tam dbam o siebie DLA SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna nie na czarno
a ja tam lubie brzuszek mojego faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
poświęcenie miało być do a ja wygralem zycie- wiesz lubie też obżerac sie lodami, nie wstawac codziennie rano godzine wczesnie zeby ułozyc włosy... ok, niby moj wybór, wiec moge z tego wszystkiego zrezygnować i pytam siebie czy coś strace i wiesz co absolutnie nic, bo w miejsce jednego "szaraczka" przyjdzie "inny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
a dlaczego facet nie może dbac o siebie, dla siebie samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek1983
bo oni do tego przywykli a ich kobiety, im tego nie mowia bo wiedza że na pozytywne zmiany trzeba czekać całe pokolenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
dbam o siebie i wydaje pieniądze na fryzjera, solarium, tipsy, koronkową bieliznę, firmowe pomadki, tusze i po co to wszystko jak mój pan w sweterku z pgr ruchnie mnie od tyłu w ciemnym pokoju nie zwracając uwagi na moją urodę.Dlaczego panowie tacy są ? Czuję się skrzywdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do tego maja
paskudne zęby niezadbane,często takich widze a jak otworzy usta to zębiska jakieś pognite czarne z czarnymi wypełnieniami na 1 koszmar normalnie obrzydzenie cwyta,do tego śmierdzą nie używaja kosmetyków i czasem jak jedzie od nich potem bo kulki nie używają,albo ten zarost ich obleśny niektórym nie chce się golić codziennie i robia to co kilka dni i chodzą tacy zarośnieci jak mikołaje,a jak jeszcze jest siwusem i ta broda taka siwa to można go pomylić ze starym dziadkiem,a jak żrą i potem pierdzą lub ciągle do kibla latają srać bleee,niektórych to normalnie człowiek az się brzydzi smierdziuchy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sprecyzuj
Julcia jaki masz problem:?? Czy, że Ty za bardzo dbasz czy oni za mało dbają;)? Bo trochę trudno się połapać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulina
kupisz sobie nowa bielizne to powie no fajna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do tego maja
albo jeszcze jak lataja bezgustnie poubierani załozy taki jeansy a do tego białe skarpeteczki no normalnie kosmos,jeansy zwykle bez gustu dobrane najlepsi są ci co w pas się pną,takich uwielbiam idzie delikwent kosiulina i jeansy w pas istny diskopolowiec lat 80,tych z gustem jest tak mało,praktycznie do każdego można się doczepić zawsze coś się znajdzie,lub kiepskie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto Ci każe patrzec na tych co mają brzuszki? jak byś za mąż wyszła i mąz by przytył po kilku latach ,to by Cie obrzydził ?to co mają powiedzieć faceci.. ja mam kolege miał bardzo ladną dziewczyne i zgrabną ...potem urodziła mu 2 dzieci i wygląda jak pasztet .taka gruba jest i co ma ją zostawic bo nie dba o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
ani solarka ani tipsy. Dbam o siebie, staram sie wyglądać kobieco, estetycznie, apetycznie itd a przede wszystkim ubieram sie hmm jakby to ując bo słowo "modnie" może miec wiele znaczeń....... Poprostu dbam o siebie i niewydaje na to mnóstwa kasy. bo mozna i tak ale chodzi mi o to ŻEBY FACET NIEZALEŻNIE OD TEGO JAKI STYL PREFERUJE UBIERAŁ SIE NA CZASIE, DOBRZE, GUSTOWNIEZE SMAKIEM, W RZECZY KTORE BEDĄ PODKREŚLAĆ JEGO WALORY A NIE ODRZUCAC NA KILOMETR!!!!!!! nIE MUSI BYĆ JAKIŚ TAM METROSEKSUALNNY DO BÓLU ALE TO CO WIDZE TO JEST PONIŻEJ PRZECIĘTNEJ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
tylko widzisz ta żona to sie po dzieciach roztyła a facet od czego od kiełbasy, rosołu...niewązne . Ja bym swojego nie zostawiła jakby przytył ale jakby przestał o siebie dbac, tzn ubierać sie jak dziad, ja taki przysłowiowy tatuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
bardzo czesto widuje kobiety z nadwaga ale zadbane, takie fajne i apetyczne a facetów z nadwaga ale zadbanych to juz mniej. Nie no wogóle o czym ja pisze poprostu nasi faceci nie maja gustu i tego nic nie zmieni WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulina
ja jestem przy kości i mysle(uwazam) ze jestem zadbana..jestem w zwiazku juz 6 lat i gdy postaram sie jeszcze bardziej "wystroic" to nie zauwazy tego..moze czasami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
ale mi nawet nie chodzi o to czy on to zauwazy tylko czy on cos od siebie daje, czy dba o siebie, czy straa sie być atrakcyjny dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulina
tak stara sie i ja to zauwazam ubiera sie dosc fajnie jest przystojny i za kazdym razem mowie mu ze fajnie wyglada ze cos tam a w druga strone nie dziala to..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
a ty amorello dbasz o siebie? alo inaczej - kestes świadomy tego jak wygladasz i czy satarsz sie coś zmieniać (jeśli wies ,że jest coś nie tak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×