Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julciq123

wygląd naszych panów

Polecane posty

Gość julciq123
gadulina- gratuluje i zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly czas soba ..po co mam kryc sie pod jakimis pozoramni ktore i tak po jakims czasie znikną Najlepiej byc sobą nie jestem gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Amarello
ile masz lat ? Jesli wolno spytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
no widze amarello, ze łapią przynęte nawet lepiej niż na sympatii :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
oj tak, pewnie :P ale moze zaliczysz seks w tym miesiacu nawet 3 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
do amorello. Ok jesteś sobą, anie mozna byc soba i dbac o siebie. Mi poprostu o to chodzi, ze nie jesteśćie pociągający, bo wam sie niechce(?). Przyjemniej iśc za ręke z zadbana ( ok, nie przesadnie -żeby nie było)babką, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
amarello, juz nie płoszę zwierzyny, bo będe miala wyrzuty sumienia, ze pozbawiam Ci seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
boje sie powiedziec, bo przeciez jestes psychopata :D :P bo o gwałt się nie boję i tak by nikt nie chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Amorello
Ok :) Fajne jest bycie soba ale fakt jest taki ze ludzi bardzo zwracaja uwage na wyglad. I nie o laski akurat mi chodzi. To jest fakt opisany pod pojeciem syndrom aureoli. Jesli ktos ma jakas wyrazna dodatnia ceche przypisuje mu sie takze inne, ktorych moze wcale nie miec. Ladnym, dobrze wygladajacym ludziom inni sa bardziej przychylni. Dobrze wygladajacy dostaja lepsze notowania 'za nic' na rozmowie w sprawie pracy, uwazani sa za milych i dobrych, dostaja nawet mniejsze wyroki. Dobrze byc ladnym i zadbanym jak najbardziej dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciq123 ale co rozumiesz przez dbanie o soebie? nie jestem gruby wiec co powinnienem robić zebym wygladal na zadbanego Twoim zdaniem Napisz to Ci powiem czy tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
powiniens codziennie rano cwiczyć joge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
no dobra moge powiedziec, ze Winogrady a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam bardzo blisko Poznania Też byłem na winogradach u jednej pamietam ,ale jej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
juz pisałam ze gruby nie oznacza automatycznie "niezadbany" a chudy automatycznie zadbany. zadbany to ktoś kto ubiera sie "na czasie, modnie, z gustem, dobiera ubrania fryzure do swoich warunków, nie chodzi non stop ubrany tak samo, na szaro ,czarno, raz na ro kkupuje cos poza siecią Tesco, Auchanitp. A w Polsce lata 80 rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
no tak nie pamietasz dziewczyny, roochacz:P moge zapewnic, ze nie bylam nia ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
to teraz cos w temacie w Pl obseruje tendencje wsrod facetow, ze jak widza kolesie zadbanego i dbajacego o ciuchy, to zaraz nazwywaja go gejem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciq123 no to muszę Ci powiedziec ,że ja z tych osob nie jestem:P raczej ubieram sie jak przystało na prawdziwego pracownika PGR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
a dresik z dwoma paskami i swerek ala Kononowicz nosisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciq123
amorello - to jak 80 % facetów. Podjełam decyzje. Emigruje albo zaczne dbać o siebie tak jak wy i niech mi tylko którys powie- "kochanie mogłabys o siebie bardziej zadbać" to nie wiem co mu zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
Złoty a wybrałeś się wczoraj z wkurzoną na kebaba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem roochacz ,to ze jej nie pamietam to nic nie znaczy ,bo może nie wyszło juz nie pamietam ,ale wiem ,że tam byłem Jestem bardzo miły Nie dawno spotkałem sie z jedna z randek ,spotkalimsy sie na starym rynku i czekalem koło sami swoi.Dzwoni do mnie,że już jest koło ratusza ..patrzwe idzie w moja strone mały potworek 155 wzrostu nogi X i co mialem zrobic? byłem mily i spedzilem z nia wieczor chodz mi tak przykro bylo:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staradupa
Dzwoni do mnie,że już jest koło ratusza ..patrzwe idzie w moja strone mały potworek 155 wzrostu nogi X i co mialem zrobic? byłem mily i spedzilem z nia wieczor chodz mi tak przykro bylo kurvva, ale wredy jestes :D:P juz tak sie nie przejmuj, przeciez ja tak sobie lubie troche pozartowacP a co powiedziala Ci, ze wyglada jak miss,ze taki zdziwiony byles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia 24
mały potworek? a jak biedna miała urosnąć skoro jeje tatus ma góra 175 cm. Ps oczywiście jak 80% facetów w piosce ok przekonałam sie jednak Emigruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia 24
w polsce miało byc ale sie wkurzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×