Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wierze.....

WLASNIE SIE DOWIEDZIALAM ZE MOJ MAZ

Polecane posty

Gość nie wierze.....

SPOTKAL SIE ZE SWOJA BYLA MILOSCIA Z PODSTAWOWKI! W TAJEMNICE PRZEDE MNA:( odszukali sie na n-k :( powinnam zaczac sie martwic?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgh
pewnie ja wydymał i tyle, nie mart sie niczym :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkoplbh
no nieżle, pewnie zamoczył,po po co robić z tego tajemnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ci powiedział to miałabyś problem że on chce się z nią spotkać, dowiedziałaś się to źle wyszło, co robili to tylko on ci może powiedzieć. Ja bym się nie martwił. Jak chcesz to zrób to samo, albo okłam go że masz takie spotkanie i zrób tak żeby on myślał że masz takie spotkanie a idź do kina sama albo coś w tym rodzaju i będziecie kwita. On nie musi wiedzieć c robiłaś, a ty nie wiesz co on robił i będzie po równo. Ale tak szczerze to mazy mi się sex z moją szkolną miłością, nie wiem czy coś by z tego było, ale jakby moja żona się dowiedziała o spotkaniu to byłby ciekawy długi wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz z Maszewa
Ja też bum się przejmował ale nie martw się i nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się spotkałem z dawną miłością po latach i jakoś nie wylądowaliśmy w wyrku - inna sprawa że mnie zamęczała po tym spotkaniu telefonami - ale zmiana numeru komórki i likwidacja stacjonarnego pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora222
szkoda ze cie nie wzial ze soba... ja bym byla zla i tez sie spotkala z dawna miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viksiak
ta miłosc z podstawówki to na pewno taka po grób;-p życze dalszego zawracania sobie głowy byle głupota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×