Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość CarpeDiem

Czy macie sprawdzone sklepy internetowe z zabawkami?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli szukasz tańszych zabawek niż na allegro to sprawdz ten sklep www.smaily.pl na pewno coś wybierzesz polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrrfex_hh
LaBaby.pl i Coocoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka88
Ja dwa razy zamawiałam z tego sklepu z zabawkami http://mrtoy.pl/ i za każdym razem bez problemu i jeszcze miałam darmową przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę www.eshopnet.pl duży wybór LEGO w niskich cenach, lalek i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna8701
Ostatnio zamawiałam puzzle dla córki na dzień dziecka na bajko-landia.pl, bardzo szybka dostawa. Do tego dobrałam parę ciuszków i muszę przyznać że bardzo zadowolona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaWro
Ja kupuję zabawki dla moich maluchów na www.fokastara.pl Przy pierwszym zamówieniu jest 5% rabatu jeśli wpiszecie kod START2016. Mój mały ma 4 lata i zaczęłam mu kupować zabawki interaktywne. One potrafią rozwijać dziecięcą wyobraźnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta Muciek
Witam. Nie lubisz stać w kolejkach? Mam dla ciebie świetna stronkę http://www.cozacena.pl/ online kupisz zabawki dla dziecka bez wychodzenia z domu i nie drogo. Ta stronka jest bardzo fajna ponieważ jest to świetna porównywarka cen.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian k
polecam sklep juka-zabawki.pl zakupiłam tam drona i jestem bardzo zadowolona przeglądając ich sklep zauważyła że mają bardzo duży wybór różnych zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że mam takie sklepy a do najlepszych należy Alledinge.com gdzie masz cały dział z zabawkami dla dzieci i to w niższej cenie, możesz zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jednego ulubionego sklepu w necie, bo często korzystam z promocji na zrabatowani.pl a wtedy różne sklepiki wchodzą w grę. Polecam zajrzeć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ1992
Ja również zabawki dla swoich pociech kupuje na www.fokastara.pl. Sklep działa bardzo sprawnie, szybko realizuje i dostarcza zamówienia. A i cenny są przystępne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszukaj na stronie www.kupujemyzabawki.pl Zabawki na święta mam już od dawna dla dzieciaków kupione i większość właśnie stąd zamawiałam. Szeroki asortyment, dużo rzeczy stricte pod chłopców i pod dziewczynki, jeśli chodzi o przedział wiekowy to można znaleźć zabawki dla noworodków, ale też dla dzieci 6 plus. Zwłaszcza jeśli chce się kupić bardziej klasyczne zabawki takie jak klocki drewniane na przykład, to tutaj mają tego typu rzeczy dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z obsługi i czasu realizacji zamówienia przez sklep Kupujemy Zabawki -kupujemyzabawki.pl. Jak mówili tak wysłali, także już na następny dzień mogłam odebrać przesyłkę. Fajna sprawa, bo raz, że dzieci są niecierpliwe i nie lubią długo czekać, a ja zabawki zamawiałam właśnie razem z nimi siedząc przed laptopem, a dwa, że ja też nie za bardzo przepadam za długim czasem oczekiwania jak coś zamawiam online dla siebie. Całość dobrze opakowana, nic po drodze się nie uszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian77
My korzystamy ze sklepu www.fokastara.pl Bardzo fajna cena zabawek, których jakość jest wysoka. Duży asortyment no i bardzo szybki czas dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miruna2017
Ja bardzo często kupuję zabawki dla mojej chrześnicy na stronie http://www.cozacena.pl/zabawki i widzę, że ceny na tej stronie kształtują się z korzyścią dla mojej kieszeni. Wybór jest spory, można spotkać niespotykane w sklepach zabawki i zakupy wykonać z domu, siedząc z herbatką przy komputerze :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mm
Polecam sklep juka-zabawki.pl mają super ceny i duży wybór a do tego pracują od 09 do 23 polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep juka-zabawki.pl duży wybór miła obsługa i ceny konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsument83
jeśli chodzi o sprawdzony sklep to szczerze polecam super-zakupy.com.pl, mają naprawdę spory wybór, niskie ceny i to wszystko bez wychodzenia z domu bo jak wiadomo nie każdy lubi chodzenie po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep z zabawkami Dinuś - sprzedaż zarówno internetowa jak i stacjonarna. Duży wybór zabawek, profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Szybka wysyłka zamówionego towaru. Łatwy kontakt ze sprzedawcą, a przede wszystkim super oferty cenowe. POLECAM ! dinus-zabawki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaA43
Ze swojej strony mogę polecić sklep z zabawkami https://welovekids.pl/ . Mają tam produkty bardzo wysokiej jakości i osobiście nabywałam tam różnego rodzaju zabawki oraz akcesoria związane z wystrojem do pokoju dzieci. Transakcje przebiegały wzorowo, a przesyłki zawsze były dostarczane w przeciągu dwóch dni. Głównie były to produkty marki Disney'a, także co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam zaglądnąć na stronę tego sklepu i zobaczyć co mają, ponieważ jest to jeden z lepszych sklepów, w którym robiłam zakupy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraa
Też często zamawiam zabawki z more4kids ale ostatnio zamówiłam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna8
witajcie. Ja ostatnio korzystam z ofert tego sklepu https://fokastara.pl/. Mają ciekawe promocje co jeszcze bardziej mnie kusi z nich skorzystać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiltka
Promocje to teraz są wszędzie, ale ja bardzo zwracam uwagę na jakość zabawek. Moja córeczka to jeszcze maluszek i wszystko bierze do buzi, więc te zabawki naprawdę muszą być bezpieczne. Ja mam duże zaufanie do JagodowegoKota, tam wszystko jest z atestami i spokojnie mogę taką zabawkę podać do zabawy dziecku i wiem, że nic się tam nie oberwie. Niedawno kupiłam jej pięknego przytulasa, taki szmaciany duży zając z wielkimi i zabawnymi uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×