Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezsssennna

CZy kafe kiedyś śpi ?????????

Polecane posty

Gość Ellinka to kolejny dowód na to
Pisałaś o tym kiedyś. A co do omawianych "zdolności" dziewczyn z kierunków technicznych to wiem, bo miałem kumpelki z wrocławskiej Polibudy... O maj gad... ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
Elllinka:-D no takie skutki picia, lepiej sie zasypia, a pozniej czlek sie budzi wczesnie:-D fajnie, ze u Ciebie bezproblemowo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
jak tam sytuacja za sciana:-D dochodza jakies odglosy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
4 lata. Ale juz zanim sie poznalismy wiedzialam ze ma skolonnosci do fantazji, tylko ze wtedy mi sie zdawalo ze ze mna to bedzie inaczej. Faceci to jednak jest gorszy gatunek, a my, kobiety musimy sie nauczyc z tym zyc, bo ta ewolucja o ktorej pisalam wczesniej nie posunie sie az tak bardzo za naszego zywota zebysmy byly szczesliwe. Powaznie. patrz. Rozwiazlosc seksualna wzrasta i to szybko. Jak ja mialam powiedzmy 20 lat to zdrada w zwiazku to bylo cos bardzo rzaadkiego. Teraz to prawie norma. Kobiety sa tak samo za to wkurzone. Faceci coraz czesciej zdradzaja+kobiety sa coraz bardziej wkurzone. Teraz sie kloca. coraz czesciej dochodzi do rekoczynow, kiedy ich wszystkich pozabijaja. Szkoda ze my tego nie doczakamy. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellinka to kolejny dowód na to
Skoro wypiłaś to może pokaż fotkę w bikini... Albo topless :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylam wlasnie siku i cos tam slyszalalm :P ale to byly jakies dziwne slowa :P ale i tak jutro zostanie zdana cala relacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellinka to kolejny dowód na to
Ellinka, weź szklankę, przystaw do ściany, do szklanki przystaw mp3 z włączonym mikrofonem, wrzuć na Wrzutę i daj tu linka - nie będziemy się przynajmniej nudzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
'ja nigdy nie spie' masz racje, u nas ponad 5 lat... masz racje jak mialam nascie lat, to bylo inaczej... faceci zdradzaja na lewo i prawo... wszystko w imie, ze tacy sa, taka ich natura:o jak zwierzatka bez wlasnej woli i rozumu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
Ellinka no pewnie slaby seksik:-D dawaj relacje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tu...
Elllinka jak na razie:-D druga ewentualnosc - nie wiesz o tym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relacje bede pozniej, bo kumpel poszedl spac :P a przynajmniej nie odpisuje na gg :P zreszta ja tez sie niedlugo klade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w szczegolosci ze razem studiujemy, razem mieszkamy i chyba musiallby mnie zdradzac w kiblu (ktory jest 2 metry od pokoju), na silowni (gdzie z lasek przebywam generalnie tylko ja:D) albo np na treningu judo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellinka to kolejny dowód na to
Facet nie zdradza, kiedy: - dziewczyna jest bardzo ładna (zaspokaja jego potrzeby estetyczne), - jest dobra w łóżku (i potrzeby jakościowe), - oddaje mu się częściej niż raz dziennie (jak również potrzeby ilościowe). Jak nie spełniałaś któregoś z powyższych warunków, to była to tylko Twoja wina i nie możesz winić faceta! P.S. Jestem obiektywny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziala usypiajaco? musze jeszcze dospac bo bede niewyspana a jutro mam sporo do roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie spie
to mnie dobija. Jak juz wszystkie sciemy wyjda na jaw i nie ma sie czym obronic to wtedy zwykle sie slyszy " bo to lezy w naturze mezczyzny, bo sa rozni od kobiet". A my na to powinnysmy im dac kopa w dupe albo plaskacza w twarz, bo to taka nasza natura ze tak reagujemy na meski imbecylizm i nic nie mozemy na to poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedle kryteriow -jestem ladna :D:P -zaspokajamy sie jakosciowo -"oddawalabym" sie i kilka azy dziennie gdyby mial na to ochote niestety to ja w tym zwiazku mam wiekszy temperament :P chyba jestem idealem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellinka to kolejny dowód na to
Ellinka, w takim razie nie obrażę się, jeśli nadwyżki temperamentu spożytkujesz np. na mnie - po co mają się marnować? ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole zeby sie marnowaly niz byly pozytkowane na innych facetow :P przykro mi ja z tych wiernych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellinka to kolejny dowód na to
No właśnie... Jak tylko trafi się jakaś fajna dziewczyna, to zawsze ma dwie wady: 1) ma chłopaka, 2) jest mu wierna... Dziewczyny mają pod tym względem lepiej, bo problem nr 2 występuje u facetów zdecydowanie rzadziej ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje :P ale zawsze znajdzie sie jakas laska w akademiku/pubie itd ktora ma duzy temperament i chcialaby go spozytkowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×