Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamany 49latek

żona mnie zdradza!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zalamany 49latek

Mam 49 lat a moja żona 21 lat i podejrzewam,że mnie zdradza z jakimś młodym na studiach.Nie rozumiem dlaczego,przecież mówi,że mnie kocha a ja staram się jej zapewnić wszystko.Spełniam jej wszystkie marzenia!!! Ostatnio nie byłem w formie jeśli chodzi o te sprawy ale sam nie wiem co mam robić.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkaaa
No tak kończą podstarzali pedofile. Nie trzeba było żenić się z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
jestem żałosnym ćwokiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
Moja żona jest dorosła i wzieliśmy ślub z miłości,naprawde ją kocham ale czy to możliwe że mnie zdradza i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ci nie staje
pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkaaa
Dzaidku, a czego ty oczekując po 21 latce? Wcześniej czy później jej się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earten
49 letni facet żeniący się z 21-latką może nie łamie prawa, ale ma upodobanie do małych dziewczynek. Więc PEDOFIL to dobre określenie w twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
to nie jest prowokacja, nie mam upodobania do małych dziewczynek,ona jest już dawno kobietą,na początku była super szczęsliwa a teraz traktuje mnie jakoś obojętnie ostatnio nie bylem w formie,myslicie ze to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsslslslslsll
Stary, jakby z tobą było wszystko w porządku, wziąłybyś sobie przynajmniej 30-latkę. Tylko faceci z obniżonym poczuciem wartosci biorą sobie nieukształtowaną durną 20-letnią pannice, którą można manipulować. Jak widać takie pannice szybko otwierają oczy. Mam nadzieję, ze cię zdradziła z całym legionem studentów i niebawem zarząda rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmmv
Dobrze ci tak pedofilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdsg
wypierdol jej w zęby i za dzwi szmate, zobaczy jak to żyć bez kasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachunek jest prosty TY jej dajesz kase a ten pan ze studiow swietny seks..?... niestety kobiety bywaja podle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie da się
wyrażać niechęci do autora mniej wulgarnie? łeee, to wstrętne jest ok autorze a jak długo małżeństwem jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
Zostawiłem dla niej żone,mam już dorosłe dzieci, zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia! Jest cudowna i bardzo ją kocham tylko nie rozumiem dlaczego ona tak mnie traktuje. 30 latki mi się nie podobają-ona zachwyciłą mnie swoją świerzością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
małżeństwem jesteśmy 1 rok nie wyrzuce jej,co ja moge w moim wieku \bardzo ją kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo
a czego się spodziewałes stary pryku...ze taka młoda dziewczyna będzie siedziec z takim starym dziadem? trzeba było z zoną siedzieć a nie za młodkami sie oglądać...teraz wiesz jak sie czuła twoja zona gdy ja zdradzałes...dobrze ci tak,mam nadzieję że cię zdradza i niedługo cię w duupe kopnie i zostaniesz sam jak palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci tak pedofilu
nie zal mi takich gnoi jak ty, sam zdradziłeś, porzuciłeś, oszukałeś. teraz wiesz jak czuła sie twoja rodzina gdy zdradzałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja i tyle
przeciez to jakis smarkacz wypisuje bzdury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjj
no to sobie piwa nachomikowałeś, trza będzie wypić tylko czemu piszesz jakbys miał naście lat a nie 49 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy
niby dojrzały, doświadczony facet, a taki głupi... Chciałeś poruchać młodą cielęcinke, to nie trzeba było sie od razu żenić! Związek dwojga ludzi nie polega tylko na dobrym ruuchanku- Ty to niby wiesz, ale ona nie. Wywal ją na zbity pysk, bo będzie jeszcze gorzej. Skoro ona sie nie opamiętała i dalej wali cie w rogi, to znaczy, że ma w dupie twoje uczucia i taki układ jej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowo - ka - cja jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremi 1947
mam dla ciebie złą wiadomość towarzyszu - żona zdradza cię ze mną, bo twierdzi, że jesteś strasznym smarkaczem. A ja i w te sprawy jeszcze mogę pocisnąć ostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
a co wy opowiadacie! Wcale żony nie zdradziłam,z żoną nie zyłem już od 10 lat,nawet z nią nie mieszkałem byłem zupełnie sam zobaczyłem ją -to była chwila i się zakochałem była to dla mnie ogormna radośc,że moge pokazać jej świat,że moge jej pomóc dlatego tym bardziej nie rozumiem dlaczego mi to zrobiła przecież tyle mi zawdzięcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany 49latek
i po co ta ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvbbbn
Twoja zona to idiotka:-)bo zechciała 49 latka.br.21 latka zechciała 49 latka.Okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie uwazam, ze to kropne. Jesli mezczyzna jest interesujacy wiek nie ma az takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbvbbbn
załamany 49 latek,swieŻoscią to ona moze cie zachwyciła,ale ty jej chyba nie zachwyciłes nieznajomością ortografii:-)Widze,ze jednak idiotka do kwadratu ta twoja 21 letnia zona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujujuju
onja ale popatrz w przyszłosc,ona bedzie miec 40 lat a on 68 lat. Ja mam 42 lata,meza 45 letniego i jakby do mnei przystawiał sie jakis 50 latek to robiło by mi się niedobrze,nawet jakby był przystojny.A taki 68 letni facet dla 40 latki to juz mega niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×