Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwaczekona

przeszłość faceta

Polecane posty

Gość dziwaczekona

Hej. Ile kobiet miał przed Wami Wasz facet? czy liczba ponad 30 by Was przerażała?? i czy taki facet potrafi być wierny jednej kobiecie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka dyni
Zniesmaczyłaby mnie, dlatego nie pytam o ilość wcześniejszych partnerek. Odkąd jest ze mną, liczy się tu i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie gdybym usłyszała ze miał przede mna 30 kobiet to bym sie strasznie zniesmaczyla i zaczeła bym sie zastanawiac czy on tyle kobiet "kochał" czy po prostu myśli dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddss
chyba zartujesz. ja bym sie brzydzila tknąć kijem kazdego kto mial wiecej niz 3.... sorry ale mnie to dziwkarz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
:D:D:D:D:D jasne- a po kilku latach jedna z druga bedzie sie dziwila dlaczego facet ixinskiej jest taki dobry w luzku a wasz nie...a niby kiedy i jak sie mial nauczyc :P nie wazne kto z kim i ile..wazne ze teraz jest tu i robi mi dobrze :P ps. myslenie nie boli-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 kobiet to
gruba przesada. nie znam nikogo kto by tyle bab miał a znam wielu którzy często i gęsto na dyskotekach wyrywają jakieś. jeśli by powiedzieć, że 30 przeleciał, to jeszcze się zgodzę, ale powtarzam : tylko przeleciał i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno mnie tu nie było
antychryście - to nie zależy od ilości partnerek, ja miałam 2 - mój pierwszy był prawiczkiem i był cudowny w łóżku, drugi miał około 50 kobiet i był beznadziejny :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddss
chyba ktos ma we lbie nasrane kto mysli, ze im wiecej facet przelecial tym bedzie lepszy w lozku. nie wie co ma jedno do drugiego :) taki wlasnie co duzo mial to traktuje bardziej instrumentalnie kobiete, jak przedmiot, a nie tak z miloscią. poza tym ja bym sie po prostu takiego goscia brzydzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
30? no to kochliwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
"""chyba ktos ma we lbie nasrane kto mysli, ze im wiecej facet przelecial tym bedzie lepszy w lozku. nie wie co ma jedno do drugiego """ oczywiscie ze to nie regula bo to zalezy od faceta czy tylko chce sam sie zaspokoic czy tez dac rozkosz partnerce-w tym drugim przypadku -trening czyni mistrza-jak we wszystkim i to jest fakt-kto tego nie pojmuje to nie tylko ma nasrane we lbie ale i jest idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz liczba 10
bylaby dl;a mnie zbyt duza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
antychryst obstawiam, ze jestes w przedziale wiekowym 12-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
dodaj sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
ja byłam jego pierwsza....powiedział ci ze miał 30 i ty jeszcze z nim jesteś?...fujjj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, trening czyni mistrza, gdy się trenuje z jedną kobietą i ludzie uczą się nawzajem swoich ciał. Mój eks "zaliczył" przede mną 15 kobiet i twierdził, że były z niego bardzo zadowolone. A niestety dopiero odemnie dowiedział się gdzie DOKŁADNIE jest łechtaczka i co można z nią robić :-) A taki był doswiadczony. I muszę potwierdzić, że częste "zaiczanie" kobiet nic dobrego nie wróży. Tacy goście są nastawieni tylko na siebie. I tak łatwo nie rezygnują z urozmaicenia. Zwłaszcza, że to żaden problem wyjść do baru na trzy godziny i zaliczyć w toalecie jakąś nawaloną gówniarę, której wystarczy tylko zaimponować kartą kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
phii- znasz pojecie-czytac ze zrozumieniem?? polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
phii -oczywiscie ze nie bronie miec wlasnego zdania-tyle ze ty odpowiedzialas na moj post tak jakbys nie przeczytala uwaznie-tylko z nastawieniem ze i tak nie mam racji. prosze przeczytaj najpierw swoj a potem jeszcze raz moj-wierze ze zrozumiesz w czym popelnilas blad.jesli tego nie zobaczysz to przykro mi. ale dyskusja dalsza bedzie bez celowa.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
Moj mial 2 w lozku ale to ja jestem jego 1 dziewczyna i jestem z tego zadowolona, chociaz tez musialam go troszke poinstruowac co do ciala kobiecego...teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hl
pepea---> ty jestes jego pierwsza dziewczyną a spał z dwoma?...to przespał sie z kims przed tobą,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
tak chodzi mi o to ze wczesniej bzyknal 2 laski ale ze mna ma 1 zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepea
Tak ja mialam przed nim kilku a z nim mam swoj 2 zwiazek, a powiem ze mloda to ja taka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
lewiczek-ty znowu nie marszczyles dzis...przeciez masz przez lekarza zalecane! wbij sobie do makowki ze sex jest cudowny bez wzgledu na towarzyszace mu uczucia. tak jak miod jest slodki-amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychryst
piszac-"nie masz sie czym chwalic" oceniasz i to negatywnie-przemysl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczekona
dzięki za odp. mnie ta informacja spędza sen z oczu... niby było to w czasach jego młodości ale zastanawiam się czy będzie potrafił być wierny...:( i przyznał się do ok 50 lasek :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczekona
tak ogrom:( wolałabym tego nie wiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×