Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaa 22

Dzisiaj ma przyjsc do mnie koles

Polecane posty

Gość jaa 22

ktorego poznalam w czwartek na imprezie.... bylam w tym clubie niedlugo, wiec niewiele pogadalismy. ale akurat sie zlozylo ze wracal z kumplami taxi i mieszka na moim osiedlu, wiec sie zabralysmy z nimi... wie gdzie mieszkam.... na gg sie fajnie pisze ale z tego co pamietam (za duzo %) to nie byl chyba w moim typie :o i sie troche dygam, ze jak go zobacze....... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyyyyy
"przeciez liczy sie wnetrze" hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 22
to nie jest smieszne :( mam nadzieje ze bedzie okej dobrze ze nei bede z nim sam na sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdzie, będziesz miła bo w sumie wypada, po czym jeśli ci się nie spodoba to po prostu więcej się z nim nie umówisz ;p po tych paru rozmowach na pewno nie zdołał się aż tak \"zakochać\" żeby cię potem gnębić niechcianymi odwiedzinami itp ;) głowa do góry !! BĘDZIE OK!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 22
mam nadzieje ze nie bedzie.... bo dzisiaj prawie ze sie wprosil.... a ze bylam 'mila' wiec nie wypadalo odmowic :o dogadac to sie raczej dogadamy, wiec juz polowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci sie nie spodoba,to zrob sobie kanapki z czosnkiem i go poczęstuj:P ja tak zrobilam za 20minut uciekl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 22
i po spotkaniu :) siedzial 6 godzin :D i kuuuuuupa smiechu ;) fajnie bylo i jednak nie taki straszny jak mi sie wydawalo :) juz jest termin nastepnego spotkania !!!! :):) wiec chyba mowi samo za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhyhyhyhuhuhu
czuje ze lodzik byl nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 22
nawet i analik bo dziewictwo trzymam do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 22
to zle czujesz ;] i ten od anala tez ;] bez tego dzieci drogie tez sie zycie kreci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×