Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zniszczone dłonie 28

zniszczone suche dłonie

Polecane posty

Gość zniszczone dłonie 28

Witam, co może mi pomóc z domowych sposobów? czytałam już w necie o wcieraniu oliwy z sokiem z cytryny, o maseczce z ziemniaka , z płatków owsianych... mam bardzo suchą skórę rąk, zwłaszcza między palcami. tam naskórek jest taki aż biały, takie białe małe strzępki.myślałam,ze to może jakiś grzyb,na noc dwa razy posmarowałam clotrimazolem,ale to jednak nie to,... po wtarciu kremu jest efekt,ale jak tulko coś roibę nie tylko w wodzie,to znowu są szorstkie :( mam małe dziecko więc wiadomo - mycie rąk po pieluszce, przed robieniem mleka i kaszki, itd... podobno pomaga wciranie kropli wit a i E, można je dostać chyba tylko na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczone dłonie 28
jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lyzke stolowa czystego soku z ziemniakow 10 krople cytryny :) i lepiej sie odzywiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak Tyy
i używam kremu do rąk z 15 razy dziennie:D bo ja mam manię czystości i bardzo często myję ręce,poza tym dochodzi mycie naczyń itp,a mam skłonności do wysuszania skóry:( i -o dziwo-mam krem za niecałe 3 złote i świetnie działa:D zaraz po użyciu skóra jest bardzo ładnie nawilżona-ale ja za chwile znowu myję ręce...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob maseczki z owocow prawie kazde sie nadja :) dobrze jest smarowac naturalnym olejem slonecznikowym nierafinownaym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniszczone dłonie 28
odżywiam się dość zdrowo... dzięki za rady. ja nie mam manii mycia rak, ale wiem że przy niemowlaku musze mieć czyste w konkretnych sytuacjach, i myję je częściej niż kiedyś. i po roku takiego mycia mam okropne feekty... :( ale pomoaga mi tłusty krem na AZS (podbieram od 3 dni dziecku) jest tłusty ale szybko się wchłania i koi. To krem z wit A robiony w aptece na miejscu,na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze
jak mam suche dlonie uzywam kremu neutrogeny jest bardzo tlusty i wydajny, moze tez sproboj, mi pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drumdrumdrum
posmaruj obficie linomagiem na noc. załóż rękawiczki. rano będą cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup w aptece masc z wit a
za 1.20zł Pomaga jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drumdrumdrum
linomag plus skarpetki doskonale wygładza stopy. oczywście też na noc (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitaminaE
w kapsulkach kosztuje ok 4zl bez recepty, tez mozna ja uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo albooo
miałam to samo. olejek rycynowy odradzam, można się poparzyć, a gówno daje... jak ktoś już Ci wyżej polecił, mnie zdecydowanie pomogła neutrogena, koncentrat w tubce chyba 100ml mam już 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badri
A mi pomaga taki krem lipobase, on jest na bazie parafiny i mozna go uzywam raz na kilka dni, a efekt jest jakbys wcierala go co chwile. Naprawde mam po nim aksamitne dlonie. Szczerze moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronach serwisów zakupów grupowych można znaleźć zabiegi regenrujace dłonie (regeneracja parafinowa). Zaleta podstawowa: jest taniej - od 50%, minus nie zawsze sa dostepne w okreslonych miastach i należy sledzic oferty. Częsciowo wyszukiwarki eliminują ten blad. Dla przykladu: http://www.fastdeal.pl/oferta/ruda_slaska/piekne_dlonie_i_zadbane/1789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka23
Fajny jest krem Nivei Sos coś tam... Malutki, ale świetnie działa na dłonie, jak są spierzchnięte czy suche świetnie nawilża, na prawdę poprawia stan skóry dłoni... no i nie trzeba go używać miliona razy, wystarczy 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmila_09
Polecam Lipikar bardzo tłusty na noc oraz Eveline Cosmetics http://eveline.com.pl/product/id/1317.Niewidzialne_R%C4%99kawiczki_od%C5%BCywczo-ochronny_krem_do_r%C4%85k.html w swojej kategorii cenowej jest super, stosuj kilka razy dziennie i pij hektolitry wody, a będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolsssi
lubie krem do rąk eveline z serii Extra Soft, miałam problemy z łuszczącą się skóra i chyba jedyny krem który w tak szybkim czasie potrafił zaleczyć powstale ranki, fajny i niedorgi. co się będę rozpisywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Ja polecam b.dobry olej Golden Drop jest prawę mówiąc leczniczy od środka i na zewnątrz.jest to olej rzepakowo-lniany posiada omega 3 i 6.jest idealnym substytutem maslama walory zdrowotne wchłania się przez organizm.smarując ręce,stopy, nawet stosować na odleżyny nie pozostawia tłuszczu,zastępuje wszelkie kremy,maści.powinno się go pić 2-3 razy dziennie po jednej łyżce sam lub pól szkl.wody,1-a łyżka oleju trochę cytryny, dodawać do wszystkiego, nawet pokroić sobie owoce i poleać olejem b.dobrze smakuje i nie czuć olejem.Przede wszystkim nie ma konserwantów.Ja używam go 2-i rok smaruję dłonie pięty,piję ,nadaje się do smażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia.j.k.a
Na suche dłonie tylko krem z olejem z wiesiołka GAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maści z witaminami A i E dostaniesz bez recepty i są bardzo skuteczne :) A do tego polecałabym moczenie dłoni w ciepłym oleju rzepakowym - również bogatym w te witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena478
Ja odmroziłam sobie tej zimy dłonie i mialam starszny problem z przywroceniem ich do porzadku, polecono mi krem z olejem z wiesiolka i nagietka firmy gal, i zauwazylam znaczna poprawe skóry na dloniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SRAL spamerko! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że zdecydowana większość kosmetyków nic nie daje, ale też bez przesady - można sobie pomóc. KREM ZIOŁOWY DO RĄK od HB już daje radę - będzie systematyczność, to będzie też zdecydowana poprawa, ale docelowo powinniście uzyskać mega różnicę. Nie nie dzieje się jednak z dnia na dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy krem do rąk HB - rano używacie i macie przez kolejną dobę święty spokój. U mnie tak to wyglądało. Nie mam już problemów, a systematyczność naprawdę sprawia, że ta cera jest w coraz lepszym stanie - również pod względem dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith2
A myślałyście o medycynie estetycznej? Ja miałam bardzo suche dłonie i zniszczone po pracy fizycznej (często z detergentami). Trafiłam do gabinetu, gdzie polecono mi zabieg PRX-T,. Czasami warto się przekonać do medycyny estetycznej, bo to bardzo skuteczne i ułatwia potem codzienną pielęgnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu, które mają na celu skuteczne nawilżenie cery i dodatkowo ujędrnią ją, na Lagenko.pl znajdziesz ich szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×