Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sallamandra_plamista

Temat z kategorii co sądzicie trójkąty a dzieci

Polecane posty

Gość Sallamandra_plamista

Ostatnio z nudów weszłam na czat. Mam złamaną nogę i komputer stał się moją rozrywką. W sieci królują teraz plotki, za którymi nie przepadam. Postanowiłam pożartować sobie z ludźmi i weszłam na jeden z czatów interi, erotyczny bodajże. Tam podłączyła się do mnie po jakimś czasie para. Nie traktuję czatów poważnie, ale niestety sama zniżyłam się do poziomu zerowego biorąc w ogóle udział w takiej zabawie. Szukali oni kobiety do trójkąta. Takie rzeczy są nie dla mnie, ale że zgrywałam tam seksowną lisicę zaczęłam drążyć temat udając zainteresowaną. Okazało się, że owa para to małżeństwo, ona 34 on 37 lat. Nie jestem religijna i pruderyjna, ale troszkę mnie to jednak zszokowało. Po kolejnych 15 minutach wysłali mi już swoje fotki (babka taka sobie zwykła, facet także, minęłabym w warzywniaku i w życiu nie posądziła o takie perwersje), ani nie zamożni, ani nie zblazowani. Ok, pierdu pierdu i nagle mówią, że jeżeli spotkania to tylko po 21,22 kiedy ich 9 córka pójdzie spać, bo uwaga robią to za ściana jej pokoju... :o Zniesmaczyło mnie to ogromnie. Oczami wyobraźni widziałam jak dziecko się budzi i zastaje rodziców w sytuacji dosyć zaskakującej dla tak małego jeszcze dziecka. Po tej rewelacji zakończyłam czat i odechciało mi się dalszych takich czatów, ponieważ odkrywanie tego co robią w sypialni polacy (a nie jestem świętoszką) już mnie nie bawi. Myślicie, że jestem jednak zacofana? Czy może to ich postępowanie jest już troszkę chore. Dopuszczacie w ogóle trójkąty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
to zależy od sytuacji i towarzystwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek.90_90
nie no co ty....seks grupowy to chyba tylko dla zboczeńców -to oni są chorzy umysłowo a nie ty! seks oralny, analny i grupowy według mnie jest chory nigdy tego nie zrobie...tak samo jak nigdy nie zostanę pedałem- w ogóle jak można robić takie rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallamandra_plamista
Ale to dziecko za ścianą... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
to fakt troche przypał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallamandra_plamista
Pytam, bo coraz częściej czytam tutaj o takich małżeńskich urozmaiceniach. No nic, niech się każdy pieprzy z kim chce i jak chce. Ale chociaż w hotelu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallamandra_plamista
Szczurku co chcesz od orala, wiesz oral oralowi nie równy. W sypialni można wiele, ale to już chyba za wiele. Przynajmniej dla mnie. Oby dziewczynka się nie obudziła którejś nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
masz gg to mój nr2806051 bo zaraz zaczną sie podszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallamandra_plamista
A po co nam Twoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
bo nikt do mnie nie pisze, wiec moze ktos z was sie skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem Cie...jak sie mała obudzi i zobaczy baraszkujących rodziców, to bedzie ok, a jak zobaczy rodzicow plus ktoś jeszcze to już bedzie plama? A może w ogole ludzie nie nie powinni bzykać, jak mają dzieci, bo w koncu pewnej nocy maluch może niechcący wejsc do pokoju?A może rozwiązaniem są pancerne zamki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
po jajco :P pisz i nie pytaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
do pieciu pierwszych osob, ktore do mnie napisza czeka niespodzianka, zdjecie mojego penisa z zsunietym napletkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
ale to nie jest zwykly penis :o nie pozalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
i już się pedale podszyw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
chodzi o podszyw 16:41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł444
tak a zreszą tutaj widze sama dziecinada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallamandra_plamista
Nie musisz mnie rozumieć, ale z kolei ja mogę sądzić, że Ty trójkąty w małżeństwie popierasz, jest to dla Ciebie najzwyklejsza forma bzykania, a robienie tego typu figur za ścianą pokoju dziecięcego w ogóle cię nie rusza. No bo przecież rodzice się kochają, tylko nie sami. Ok, ale 9 letnie dziewczynka na pewno zapamięta taki widok. Jeżeli dla ciebie to norma i tak wychowasz swoje dzieci to twoja sprawa. Dla mnie to niesmaczne, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sallamandra_plamista
Ale jak się rozsyła po siedzi swoje zdjęcia z wibratorem, to pewnie seks grupowy nie jest również żadnym tabu pozdro. Ale ja tylko pytam. Nie szukam zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o pewną hipokryzję, jaką wyczuwam w Twoich wypowiedziach.... W sumie nadal sie nie ustosunkowalaś.Wg ciebie widok dwójki bzyzkajacych sie osób dla dziecka to szok mniejszy niz widok trzech osób?PS: Nie popieram sexu grupowegoPS2: Nie rozysłam po sieci swoich fot z wibratoramiPS3: Jak już coś piszesz, to niech bedzie to sprawdzone info🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójkąty tak
my z żona czasami spotykamy się na trójkąty z innymi facetami ale dzieci chronimy, robimy to poza domem, w hotelu itp. raczej nie wpadlibyśmy na pomysł żeby robić to z dzieckiem w pokoju obok. 1. wpadka możliwa i dziecko trzeba chronić przed takimi sytuacjami 2. dziecko obok nie pozwoliłoby się wyluzować a sex w stresie jest do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze robicie
rodzice mogą zabawiać ię w dowolnych układach ale dzieci trzeba chronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×