Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leokido

Albo praca albo związek

Polecane posty

Gość leokido

Niby mężczyzna, który nie ma pieniędzy (a więc pracy) nie ma szans na kobietę. Ale ten, który ma w obecnych czasach dobrze płatną pracę nie ma na związek czasu. Dokładniej mówiąc ma go tak mało, że jest to za mało. A jeszcze gorsza sytuacja jest kiedy np mężczyzna zarówno pracuje i studiuje. Wtedy nie ma czasu nawet się przysłowiowo wysrać, co tu więc mówić o związku. Może więc mężczyźni powinni podzielić się na dwie grupy. Jedni powinni skupić się już wyłącznie na pracy i dawać część pieniędzy drugim, którzy nie będą pracować, za to będą mieli pieniądze i czas na związki. Brzmi absurdalnie ale życie samo reguluje takie sprawy i wydaje mi się, że taki mechanizm już powstał i wszyscy o nim wiecie. Jest sobie bogaty zapracowany mężczyzna, który ma kobietę (nie ważne, czy to utrzymanka, czy dziewczyna, czy żona). On zarabia i daje pieniądze. Jej jednak brakuje tego, że nie ma on dla niej czasu, że nie ma siły na seks. Znajduje więc kochanka, który nie pracuje, ma dużo czasu i energii. Super nie...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokido
No co? Jak rozumiem nikt nie podziela mojego zdania? Hmm no dobra w sumie to chyba optymistyczne, bo znaczy, że ja widzę to w ciemniejszych kolorach niż obiektywnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokido
No ale mógłby się ktoś wypowiedzieć. Czy się zgadza albo chociaż, że się nie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×