Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Haremnie dla mnie

Mam watpliowsci co do partnera

Polecane posty

Gość Haremnie dla mnie

jestesmy razem 2 lata, jestto partner tzw.bezpieczny, zadnych wyskokow, zawsze wierny i kochany, moj najlepszy przyjaciel od pewnego czasu mysle o naszej przyszlosci,ogarnia mnie strach, nie wyobrazam sobie przezyc z Nimcalegozycia brakuje mi motylkow,tonigdy nie bylo z mojej strony takie szalencze zakochanie zawszebezpiecznie On dzis mnie zapytal czy jestem gotowa na zmiany w swoim zyciu, czy juz nadszedlmoj czas domyslam sie ,ze on mi sie chceoswiadczyc( ma 30 lat) a ja sie boje -mam 25 lat co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haremnie dla mnie
czyrzecywiscie nie bedze juz leoiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie....
uciekać.... Ty go po prostu nie kochasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haremnie dla mnie
doradzcie mi cos,prosze,czy ktos bylw takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haremnie dla mnie
ja chyba w ogole nie potrafie kochac ale ale- zadni inni mezczyzni oprocz Nego mnie nie interesuja, jest mitak dobrze z Nim,ale czasem sobie mysle ,ze moze to za malo, ze zwiazek powinien byc taki szalnczy, powinnam sie rzucacna Niego non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iosdcifcsocnjndsjbsodh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz, mam dokladnie tak samo. Czasem jestem szczesliwa, mysle ze nie moglabym byc z nikim innym, a czasem mam wrazenie ze czegos mi brakuje, ze chcialabym wiecej emocji, wiecej wrazen. Trudna sytuacja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziesiepodzialytamteprywatki
takie bezpieczne zwiazki sa m.zd. niebezpieczne jesli jest tak, ze tesknisz do silnych wrazen. moze sie okazac, ze po kilku(nastu) latach malzenstwa trafisz na kogos, w kim zakochasz sie szalenczo. dla mnie to sa zwiazki poprawne ale bez rewelacji i m.zd. latwo moga sie rozpasc, w sytuacji kiedy znajdzie sie ktos, kto zapewni Ci to, czego brak juz teraz zauwazasz. jestem w podobnej syt. i niby wiem, ze w zyciu jest zawsze cos za cos. wiec bezpieczenstwo i stabilnosc, czy pasja i namietnosc? a moze nie, moze mozna miec obie te rzeczy na raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna ciekawe czy jest
ktos taki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna ciekawe czy jest
haloooooooo jest tamktos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja z Dzierżoniowa
tak masz zadatki na dziffke bo pewnie go zdradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×