Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIE WIEM CO TO ZNACZY

ONA JEST U NIEGO,A KAZDĄ CHWILĘ KIEDY NIE MA JEJ

Polecane posty

Gość NIE WIEM CO TO ZNACZY

W pobliżu wykorzystuje na smsie do mnie,telefonie do mnie! Kazda chwila gdy ona zasypia dzwoni do mnie i rozmawiamy pół nocy. Gdy jej nie ma zaprasza mnie na pogaduchy,na drinka itd.Jestesmy tylko kumplami,nic więcej. Ale dlaczego On to robi? Dlaczego dzwoni ,pisze bardzo miłe smsy.Doslownie jakbysmy byli razem.Mówi kotku,skarbie,kochanie! Wiem to dziwne,ale sama nie potrafię odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego! Tak jest juz rok! Ja nie chcę nic psuc,dla mnie to tylko kolega! :( A jeszcze najlepsze,ze chyba się w Nim zadłużyłam :( Echhh:( Ale to zawsze pozostanie tylko w moich myslach,On nigdy się o tym nie dowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooo
To znaczy, ze on z kimś jest, ale kiedy nie ma jej w pobliżu to zachowuje się tak jakby był z tobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz Co Ci Powiem Autorko
On Chyba Cie Kocha! Nawet Nie Chyba,Bo Po Co Miałby Co Chwile Dzwonic,Pisac Do Jakiejs Zwyklej Kumpeli I Mowic Do Niej Skarbie,Oj Nie Nie! Moze Pogadaj Z Nim Powaznie? Graj W Otwarte Karty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIEM CO TO ZNACZY
Nawet gdy było wesele Jego przyjaciela,On zaprosil mnie,bo nie chcial isc z Nią. Mi było głupio ale mnie prosił. Zachowywał się jakbyśmy byli razem! Przytulał,nawet całował w policzek! Echhh Kazdy na weselu miał nas za parę,kazdy! On nawet nie protestował! A tam przeciez byli ich wspolni znajomi ,kurcze jakie to jest zakręcone. Tak zachowuje sie jakby był ze mną! Zaprasza mnie do siebie,gdy są Jego znajomi. Zeby wspolnie porozmawiać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooo
To nie jest normalne. Pogadaj z nim i zapytaj wprost czego oczekuje. Oby okazał sie uczciwym facetem, bo jak widać ty już sie zakochałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddldlld
Dajesz sobą manipulować jak głupia idiotka. Faceta należy przywołać do porządku. Albo jest z toba albo z nią. Niech się wreszcie zdecyduje. Bawi się tobą i nią równocześnie. A ty na to pozwalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooo
Dokładnie tak!!! Kim jest tamta dziewczyna, przecież musi o Tobie wiedzieć, bo on się z tym widać nie kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze sie tak wtrace
a na ile sie zadluzylas ?? jezeli to duza suma to nie rob nic pochopnego bo kaze ci ja natychmiast spalcic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIEM CO TO ZNACZY
Nie no bez przesady, kocham Go jak przyjeciela to tyle:) On mną manipuluje? Dlaczego tak myslicie? Ja nie jestem na Jego zawolanie! Nie sypiam z Nim! Kiedy czegos potrzebuje ,owszem pomagam.Bo jest moim dobrym kumplem! Fizycznie nigdy nie bylismy blisko. Takze o jakiej manipulacji tu mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooo
I po co ten sarkazm? Tobie to nie zdarzyło się pomylić. Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, tylko że on był żonaty, a ja na szczęście się nie zadużyłam. Ale facet podobnie się zachowywał i z pozoru to tylko kolega. Telefony, smsy, spotkania z przyjaciółmi. Było miło i nawet mnie nie dotknął. A potem i tak zostałam kurwą, bo był na tyle głupi, że zapisywał wszystkie wysłane wiadomości. To nie było przyjemne. Wyjaśnij to jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogooo
O manipulacji psychicznej. Sama to tak odbierasz bo w końcu zauważyłaś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona zakrecona
a jego dziewczyna wie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona zakrecona
no i chyba zadzwonił i poleciał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×