Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olamanola

posłuchacie historii innej 17-latki ?

Polecane posty

Wczoraj na koncercie spotkalam swojego bylego chlopaka, ktory byl moją wielką porazką - zostawil mnie w dosc niemily sposob, a to ja zawsze się starałam , bo widzialam ze to ciekawy czlowiek, ja zawsze gonilam za nim on srednio zainteresowania. Teraz od czterech miesięcy jestem z innym, prostym chłopakiem, wrażliwym, interesującym się chociaż mną itp. mogę porozmawiac z nim o wszystkim, ale on nie ma swoich glebszych przemyslen, nic go nie martwi, jest tak o bo "dobrze mu się żyje". Bardzo go kocham i mi to odpowiada.. po częsci.. poszłam na spacer z moim poprzednim chlopakiem i porozmawialismy o wszystkim, taka mila glęboka rozmowa. I nie wiem ze związek z nim byl porazką ale chcialabym miec kogos takiego za znajego , bo wypelnia tą pustkę rozmyslen, problemow, rozmow o ludziach, o ich zachowaniach o sztucznosci, dopasowywaniu się do innych. Czy to źle ze to szczęscia potrzebuje kogos wiecej? Od zawsze wydawało mi się że osoba płci przeciwnej jest ciekawszym rozmówcą wieć często to kogos wiecej- to facet. Umiem byc szczesliwa z tym jednym prostym, nieskaplikowanym, ale pod warunkiem, że wieczorem sobie siąde i porozmawiac na gadu z panem x i y . Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusth___
hmm :) niewiem, ale chyba jesli chodzi tylko o rozmowe to nic złego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfs
Co to znaczy ze jest prosty i nie ma glebszych przemyslen? Da sie z nim pogadac? Jest zawsze o czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfs
A seksualnie cie zaspokaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfs
A seksualnie cie zaspokaja czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfs
No to co sie przy nim trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ma do rzeczy? bo kocham , moze nie chodzi o to ze nie ma o czym porozmawiac. zawsze jest! . ale czasem chcialabym porozmawiac na tematy malo przyziemne. takie tez nieistotne. Z nim porozmawiam o wszystkim - o szkole, o rodzicach, o problemach , o wyjsciach, wyjazdach.. ale o tym jak ludzie przeksztalcają sie jak kamelony do sytuacji - juz nie. kocham . ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×