Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mulatka_azjatka

najlepsze sposby na odzyskanie równowagi!

Polecane posty

Gość mulatka_azjatka

Rozstałam się właśnie z facetem, planowałam z nim życie - okazał się strasznym dupkiem! Nie jestesmy razem!. kochałam strasznie i musze to przezyc. Prosze o jakieś najlepsze, skuteczne, wypróbowane sposoby jak się szybko pozbierać i odzyskać równowagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatka_azjatka
bo nie chce siedziec w domu, plakać i uzalac sie nad soba! Chce juz miec to za soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje wycinanki
NIe siedzieć w domu. Oraz zmienić fryzurę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praprabuma
po pierwsze zajmij sobie dzien caly tak zebys o nim nie myslala basen piwo tenis areobic wieczorne party z kolezankami.po 2 tygodniach przejdzie po drugie skasuj jego numery wszystkie pamiatki wyrzuc niech nic ci go nie przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojita1
Daj sobie teraz wszystko co najlepsze, pomysl o sobie zacznij sie rozpieszczac i pomysln ze tego kwiatu jest pol swiatu!!!!!! ODSWIEZONA I PROMIENNA ROZPALISZ NIE JEDNEGO:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatka_azjatka
co jeszcze? Macie pewnie jakies doswiadczenia w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatka_azjatka
powinnam sie chyba rzucic w wir randek, ale jakos nie mam totalnie ochoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojita1
Ja kiedys wyjechalam do Hiszpanii popracowac sobie sezonowo i zajelam sie czyms zupelnie innym oderwalam sie od tamtej rzeczywistosci i poczulam przez to pelnie zycia na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulatka_azjatka
dziewczyny oszukał was ktos kiedys tak strasznie?? Kochalyscie na zboj a tu sie okazalo, ze niestety nie bylyscie tymi jedynymi, wymarzonymi! ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie siedz w domu przede wszyts
im a widac ze juz przed kafe siedzisz... :o:o albo to teraz zmienisz -wylacz komp i rob cos - albo z dnia na dzien bedzie gorzej dodaj sobie sily wlasnie jak radzily dziewczyny fryzjer , basen, zrob cos dla siebie, zaplanuj sobie cos w czym jestes dobra zeby to w miare szybko zrealizowac i jak zobaczysz swietnie wyniki dodasz sobie dobrej energii poza tym spotykaj sie z ludzmi mozesz sobie gadac "nie mam ochoty" ale jak sie nie zmusisz to kipesko bedzie . sama wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×