Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem czy tylko ja

Onycholiza-czy ktos jeszcze ma ten problem?

Polecane posty

Gość gość
mam pytanie gdzie kupić ten krem ??? Bo niema go w żadnej ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem jest dostępny tylko dla kosmetyczek/podologów. Ja kupiłam u mojej kosmetyczki. Producent Podopharm istotnie nie prowadzi sprzedaży. Ale z tego co się informowałam, u mnie w mieście krem jest dostępny w wielu gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina_Liliana
Zgadza się krem Onygen jest stosunkowo od niedawna dostępny, najlepiej iść do dobrego podłoga, oni są przecież od stóp i najlepiej się na tym znają. Sama mam onycholizę i stosuję ten krem 2x dziennie od 2-3 mies. już widać rezultaty w postaci Odrastania nowej płytki ale widzę, że jeszcze będzie to trwało dobre parę mies. może i rok... Polecam krem i podłoga, by potwierdzić czy to jest onycholizę. Krem kupiłam u podłoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo osób obwinia o to produkty do hybryd, ale to tak nie działa, poza tym nie zawsze stosują ludzie te produkty tak jak powinni, na przykład tu o tym mówią https://www.youtube.com/watch?v=qJmZhFsXR4A Trzeba jednak wszystkiego pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasper 123
czy możecie polecić dobrego podologa w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

słuchajcie wszyscy jest krem ONYGEN CREAM z firmy PODOPHARM kosztuje  około 60zł.i po kłopocie poradzi sobie z onycholizą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

No to samo u mnie. Myślałam, że idę do specjalisty z ewidentną grzybicą. Dostałam Onygen, ale pierwsze zastosowanie powinno być u podologa, który obetnie płytkę w miejscu zmiany, oczyści, nałoży krem, pozawija, zaklei plastrem. Potem już samodzielnie smarowanie 2 razy dziennie i raz na tydzień taki sam kompresik. No i przez pierwsze miesiące chyba raz na miesiąc lub półtora czyszczenie u podologa. Dermatologów można sobie darować, oni świata nie widzą poza grzybicą. Chociaż przy takim osłabionym paznokciu grzyb może się zalęgnąć przy okazji, więc warto, żeby podolog pobrał materiał do badania pod tym kątem i później włącza się ewentualnie dodatkowe maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onygen

Mam ten sam problem na stopach na dużych palcach. Byłam u podologa i stosuje masc Onygen. Stosuję od 6 miesięcy niestety niezbyt regularnie, jest poprawa choć malutka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Krem onygen ja kupiłam w gabinecie u kosmetologa w Poznaniu - Beauty Premium, na osiedlu Tysiąclecia 30. Płaciłam 53 złote. Myślę, że można tam też kupić wysyłkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×