Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cka

zrozumiecie

Polecane posty

Gość cka

ktoś z kim mi nie wyszło, odrzuciłam go, teraz pisze mi (anonimowo ale na 98% to on) bardzo miłe smsy lub kawały sugerujące jego niespełnione uczucie do mnie a za kilka dni na nk widzę (wześniej konta tu nie miał) zdjęcia jego z jakąś dziewczyną. Nie mogę wywnioskować ze to para, jednak piec zdjęć z 7 jest z nią. ?co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cka
ale swoje wiem, że to on, ja nie mam kolegów, nikt by nr tel bez mojej zgody nie dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cka
tylko, po co? skoro z nią jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasciwie co chcesz myslec? skoro Ci nie wyszlo to znaczy ze nie wyjdzie po raz drugi. skoro to on pisze i ma dziewczyne to do piachu z nim. dowartosciowal Cie i dobrze, ale z mysleniem nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cka
przez tydzień dwa razy dziennie? tęsknię i wiem, że wciąż kocham. skomplikowana sytuacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cka
nie że nie wyszło. porozumienie wspaniałe ale bez fizycznej bliskości, nawet pocałunków -o co mnie spytał ostatnio wierszykiem, czy go dziś dam mu buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda
na pewno prowadzi jakąś grę, może byśmy ze sie zmienił i teraz może z tobą by sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tęsknię i wiem, że wciąż kocham. skomplikowana sytuacja\" sytuacja wbrew pozorom jest prosta.... Ty jestes jebnięta i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no kolejny przykład kiedy "być nieszczęśliwą" bierze górę nad wszystkim:) Oj kobiety, kobiety...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×