Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pięknie pięknie

Mokry kaszel u dziecka...

Polecane posty

Gość pięknie pięknie

Witam, dzis w nocy mój 1,6 msc. syn zaczął kasłać.. ale to był od razu kaszel mokry, bez wcześniejszych dolegliwości, nie ma kataru, temp. 37,5 i tylko ten kaszel. Na razie leczymy się sami syropami, stukaniem po plecach, piciem itp. Poczekamy ze dwa dni, jak będzie ok. to dobrze jak nie to idziemy do lekarza a bardzo tego nie chcę bo nasz lekarz na wstępie daje antyb. Moje pytanie to takie, czy macie jakieś cudowne sposoby na kaszel mokry i czy wasze dzieci tak nie miały (może to jakaś nowa odmiana nowej choroby) z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idz teraz i jezeli to poczatek czegoś to poproś o homeopatie.Jest tyle wspomagaczy.Albo kup sama oscilococcinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszedzie tak jest
jak mokry to ambroksol dla dzieci powinien pomóc rano i ok. 16 podawac, cena ok 6 zł , dawka wg ulotki ale mysle ze 2,5 ml bedzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie pięknie
stosuję ambrosol, tzn zapodam mu dopiero właśnie popołudniu, jak na razie zawsze skutkował, dlatego nie śpieszymy się do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslisz ze
ja dawalam flegamine a mokry kaszel nie poprzedzony zadnymi wczesniejszymi objawami u nas konczyl sie anginą ropną i tak wlasnie z dnia na dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie pięknie
mam nadzieję że u nas tak się nie stanie... Jak na razie to mały mniej kaszle.. chyba po nocy mu się zebrało i z rana dał popis a teraz jest znacznie lepiej... dam mu później jeszcze ambrosol, wysmaruję stopy i plecy na noc spirytusem.. i może po takiej dawce leczenia ustąpi :).. dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wed
Ja tez mam mokry kaszel ale przeszlo mi na nastepny dzien bo stosowalam tak spirytus z octem posmarowc przy kardle na szyji i juz rano przechodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajasiaa
witam, czy orientuje sie ktos co mozna podać 5letniemu dziecku na mokry kaszel, koniecznie musi to byc syrop bo inaczej nie przełknie i najlepiej jakiś smakowy, bardzo prosze o porade na tutaj albo pod adresem http://medyczka.pl/mokry-kaszel-u-dziecka-27758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Jeśli chcecie mały, tani inhalator, który będzie można mieć zawsze pod ręką, będzie można go wszędzie zabrać to jak dla mnie nie ma lepszego wyboru niż Silent Mesh. Bardzo dobra polska produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Model Baby od Sanity – sprawdź sobie ten inhalator, specjalnie dla dzieci wykonany więc będzie delikatnie pracował i dziecko nie będzie się bało inhalacji więc wydaje mi się, że pod tym kątem będzie to rzeczywiście dobry wybór, który w praktyce fajnie się będzie sprawdzał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×