Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ada78

roczniak

Polecane posty

ile razy w nocy jedzą wasze roczne dzieci, bo mój mały jest w stanie zjeść nawet trzy butelki. budzi mnie koło 12, 3 i 5- a rano do pracy- już nie mam siły? czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
nie to nie normalne ..........jak ty funkcjonujesz ....ba ales se rozpiescila dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdu
fajna suka-masz na mysli ciebie podajac swoj nick?Ty jestes mama czy prostytutka?A moze jedno i drugie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nieźle się urządziłam. czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Mały je w dzień oprócz mleka zupkę, czasem kanapkę, flipsy, herbatniki. Kolację zjada po kąpaniu między 20 a 21. Śpi ze smokiem, więc ma co ssać. Budzi się w nocy, najpierw marudzi, potem płacze i zasypia dopiero jak zje butelkę z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna............
musisz wziasc sie w garsc i jak sie przebudzi w nocy dac jakas herbatke do picia.........pierwsze dni na pewno bedzie sie buntowal az stwierdzi ze na herbate nie ma co sie budzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa...23
Moim zdaniem to nie jest normalne :( Myślę, że dajesz dziecku za dużo mleka. Moja córeczka wprawdzie nie je w nocy odkąd skończyła 2 miesiące, ale odkąd skończyła roczek to mleko dostaje 2 razy dziennie (przed spaniem ok.21.30 i rano po obudzeniu ok.9.00) chociaż ostatnio zaczęła sama odstawiać mleko ranne (teraz mała ma 19 miesięcy). Może spróbuj dawać dziecku w nocy zamiast mleka zwykła wodę niegazowaną lub herbatkę. Moja znajoma właśnie tak oduczyła malucha nocnego jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to nie jest tak, że on potrzebuje tych nocnych posiłków bo jest po prostu głodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jadł 1-2 razy po ok 180 ml.Aż w końcu powiedziałam STOP! Dziecka nie jest głodne lecz budzi się z nawyku że znów dostanie ciepłe mleczko które tak bardzo lubi :) .Aż w końcu u nas zamiast nocnego mleczka pojawiła się woda.Oczywiście małemu nie pasowało,budził się raz po raz.Ale warto się pomęczyć.Po 3 nocach zobaczył że nie ma liczyć na ciepło mleczko i przestał się budzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×