Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pies van kot

!!!!!dziwna kuleczka w dziwnym miejscu!!!!!!

Polecane posty

Gość pies van kot

Czesc dziewczyny! Zrobila sie jakas mala podskórna kuleczka na wewnetrznej stronie wargi sromowej mniejszej. Poczulam ja wczoraj pierwszy raz podczas siusiania, kiedy to cos mnie tam zapieklo.Jako, ze mam miesiaczke pomyslalam, ze to moze jakies odparzenie od podpaski czy moze otarcie ale jednak nie.... Kuleczka ta mnie nie boli, jesli juz to jakby troche swedzi jest twarda tego samego koloru co wargi sromowe, bez jakiego czupka czy widocznej ropy.... Probowalam znalesc cos na ten temat w internecie, wychodzi na to, ze to jest ropień gruczołu Bartholina, którgo przyczyna moga byc gronkowce, paciorkowce lub ziarenkowce, które, po wniknięciu przez przewody wyprowadzające, wywołują stan zapalny ja chyba nie mam zadnego z tego dziadostwa :P jedynie pol roku temu mialam lekki stan zapalny spowodowany jakims grzybkiem...czy myslicie ze moglam wyleczyc sie nie do konca i zatajona grzybica ze stanem zalpalnym przez nia wywolanym moze spowodowac zatkanie sie tam jakiegos kanalika i powstanie wlasnie takiej kuleczki????kurcze .... jak ie noz to widelec :P DZiekuje z gory za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies van kot
sprostowanie - przy dotyku czuje lekki bol :/ Jak myslicie,czy to moze miec jakis zwiazek z grzybica??????? Dzieki za kazde slowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam cos podobnego , mialam isc do gina ale do tego czasu to uroslo troszke i tak jakby podeszło ropą czy czymś a że mnie bolało to wycisnełam to i znikneo i juz tego wiecej nie miałam a do gina już nie poszłam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango z bango
to cysta. idz spokojnie do lekarza. na wardze sromowej to nie jest grozne ale musisz wyleczyc inaczej beda nawroty nawet gdy zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies van kot
dzieki dziewczyny! hm na wyciskanie to bym sie nie odwazyla w takim miejscu hihi zreszta jak narazie to to nie nadaje sie do wyciskania :P a myslicie, ze to moze miec podloze grzybicze???? a jesli nie to z czego sie to robi??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies van kot
hehe rozumiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×