Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakupoholiczkaX26

jestem uzalezniona od wydawania,od dzis oszczedzam!

Polecane posty

Gość zakupoholiczkaX26

i tu bede wpisywac ile dziennie wydalam i na co,w ten sposob moze uda mi sie to kontrolowac,bo ja juz sily nie mam.wydaje niepotrzenie,po to zeby tylko wydac.przeciez to jest chore! jesli macie ten sam problem,dolaczcie do mnie:-) obecnie przebywam w uk,wiec bede pisac moje wydatki w £

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do twarzy
pisz jak Ci to pomoze ja tez wydaje wszytsko co mam zaesze jest mi cos potrzebne .pomózmy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
dzis wydalam: £10.45 na odzywke do wlosow £4.50 na dvd dla mojego faceta £6.15 na lunch £3.35 na sniadanie z kawa £41.40 na bilet tygodniowy £45.00 balsam (wiem,ale to specjalny) lacznie nawet nie chce(boje sie podliczac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
dzieki krem,mam nadzieje,ze mi to pomoze,tym bardziej,ze musze zaczc cos odkladac,moja facet ma juz niezla sumke na boku,a ja nic,dlaej golodupiec ze mnie:O ty tez pisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja cię podsumuję
wydałaś 110,85 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
hmmm,no strasznie pocieszona jestem:Ojutro mam zamiar wydac dyche i ani pensa wiecej. najgorzej to jest to,ze zawsze wszedzie krta place,bo wygodniej i w ten sam sposob nie kontroluje tego ile i na co wydaje.moim minusem jest to,ze uwielbiam robic zakupy przez internet,bo po : 1.zaoszczedzam czas 2.nie musze uzerac sie z ludzmi 3.nie czekam do przymierzal;ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
po 4te zabijam czas w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do twarzy
do autorki pomozmy sobie ja wiecej wydaje niz zarabiam potrzebuje puder krem do twarzy obiady dla dziecka szminke naprawa samochodu tankowanie ok 700 zl wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi zakupy
kupiłas to co ci potrzebne, nie widzę tu nic nadzywczajnego. To tak jakbym pisała, wydałam dziś na: - chleb, - papier toaletowy, - bilet m-czny pierdolisz z tym zakupoholizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo
moim zdaniem nie kupiłas jakis zupełnie niepotrzebnych rzeczy....a ile to wyjdzie na polskie pieniądze?...bo nie orietuje sie czy duzo wydałas czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja cię podsumuję
jakieś 550 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziś wydałam na
śniadanie, obiad i kolację, wiem wiem za dużo, od jutro obiecuję, że nic nie wydam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
krem!nawet mi nie mow!tez mam dziecko,a wiadomo,ze obdarta chodzic nie bedzie! nie wydaje wiecej niz zarabiam,ale zawsze jest na styk,pod koniec miesiaca trzese portkami ze strachu czy mi wystarczy! chce miec na koncie jakas sumke,anie wieczne ZERO! powiedz jaki puder potrzebujesz,znam sie na nich i moze pomoge ci dobrac cos tanszego,a dobrego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo
no tak to jest jak się je na mieście...kase to ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to rozrzutność
że wydałaś kasę na bilet??? albo sniadanie czy lunch? Odzywka i balsam to też nic nadzwyczajnego jak się choć trochę dba o wygląd. A te pare groszy na DVD to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
dzien sie jeszcze nie skonczyl,poza tym,moglabym za to wszystko zaplacic polowe mniej,poza tym,to jest balsam do solarium,pani bardzo zachwalala,wiec sobie mysle,a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze autorce chodzi o to ze ciagle kase na cos wydaje, a akurat dzisiejsze zakupy byly niezbedne:P. Chociaz przeciez nie trzeba 10 funtow wydawac na lunch i sniadanie:). Tez w UK jestem i tez wszedzie place karta a pozniej sie zastanawiam gdzie sie moja wyplata podziala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
chce poprostu tu w ten sposob kontolowac wydatki,kanapki moglabym do pracy brac z domu,tak czy nie?nie musze codziennie jadac na miescie,ale tak sie przyzwyczailam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
no wreszcie kichawa mnie zrozumiala!chodzi mi dokladnie o to,co napisalas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tym co napisałaś to konkrol
ujesz wydatki. Nie widze ciuchów, bizuterii, butów, a to co kupiłaś to wybacz, ale miałaś być głodna, albo na piechotę iść do pracykilka godzin czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
rzucilam juz palenie,zeby zaoszczedzic nawet,lepiej sie czuje,nie powiem,ale brak mi tego przedluzenia reki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ale ona napisala co kupila dzisiaj!!! Jak napisze zakupy z calego tygodnia to pewnie gorzej bedzie. Autorko mam nadzieje ze wpisywanie wydatkow w tym temacie Ci pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
tak?tak kontroluje,ze w zeszlym tygodniu,kupilam *3 golfy(takie same w roznych kolorach), *spodnice,ale dostalam przypadkiem spodnie,zatrzymalam je,bo stwierdzilam,ze czarnych szerokich nie mam i sie przydadza.spodnice wciaz zamowilam. *2 swetry,tylko dlatego,ze byly w pieknych kolorach, *zamszowe butki,bo nie mialam,a sa zimowe i pasuja do sezonu *4 ksiazki wiec,postanowilam,ze od dzisiaj bede sie kontrolowac i wypisywac wszystko,co wydaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupoholiczka a czy moglabys mi podac jakies strony internetowe z ktorych butki kupujesz?;) albo kurtki, zimowe bluzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaX26
jasne,moim faworytem jest: http://www.asos.com/ uwielbiam ten sklep,musisz tylko znac swoje rozmiary:-) buty ostatniokupilam tutaj: http://www.jonesbootmaker.com/ebusiness1/store/index.jsp?portal=g-Jones-Bootmaker bo mam znizke,ale jakosciowo sa swietne,wiec czasem oplaca sie troszke wiecej zaplacic,poza tym,to sa buty,a wiadomo,ze o stopy trzeba dbac:-) jesli chodzi o sportowe rzeczy,to za duzo nie kupuje,ale jak juz to tutaj: http://www.blacks.co.uk/ i oczywiscie niepowtarzalny ebay:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_krk_26
ty szmatława szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O ale macie problemy, może jeszcze z wydatków na bułkie, masło i przyprawy będziecie sie rozliczać:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×