Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika25lat

Ludzie powiedzcie mi co ja w nim widze???

Polecane posty

a moim zdaniem to Cie wlasnie w nim pociaga ze jest zly i nieodpowiedni dla ciebie... niestety tak to juz jest z kobietami ze ci niewlasciwi są naatrakcyjniejsi. przynajmniej seks wam sie uklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
tez mi sie tak wyglada jak mówi nikita z sanoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nawet nie jest
facet jest taki bo nie mial wzorcow w rodzinie, i etap gdzie pewne rzeczy powinny sie w nim ksztaltowac...zaostal przejebany...wiec albo sam zobaczy w sobie braki i znajdzie sile do prob normalnego zycia i pracy nad soba...albo zejdzie na psy....i wtedy lepij pusc go kantem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie
i na siłe chciałam w nim to zmienic... z początku delikatnie poźniej...coraz bardziej... ciężka sprawa bo jak zaczniesz naciskać odejdzie... miałam tak samo... w sumie nadal mam bo to on odszedł... więc uciekaj dziewczyno poki nie będzie boleć bardziej... a jezeli juz tak mocno kochasz...to kochaj ...nie za co ale pomimo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko jest żyć
z takim typem ale to możliwe pod warunkiem że jesteś cierpliwa i ugodowa znam to z autopsji, docieranie jest ciężkie dałam Mu szansę w najcięższym momencie naszego kryzysu i udało się ja stałam się twardsza a on zmiękł zmienił się naprawdę.....oczywiście aniołem nie został ale kto nim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
taka piosenka byla... 'nie wiem co sie ze mna stalo, on nie jest ideałem' itd. kojarzycie ?? tez kojarze ze mialem najlpsze powodzenie w zyciu keidy sie dokladnie tak zachowywalem... hmmm no widac kobiety to lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×