Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cholera mnie już bierze

Mój chomik mnie dobija!

Polecane posty

Gość cholera mnie już bierze
Nie hoduje nic trującego,miałam na myśli jakieś tworzywo sztuczne,jak zacznie obgryzać meble czy coś....On ogólnie nie jest zbyt mądry ;) Przyzwyczaił sie że zjeżdża mi z kolan a ja zawsze zdążę go złapać i teraz wykonuje ten trik gdzie sie da,nie zważajac na to że mnie przy nim nie ma,nie przejmuje się że padnie na dziób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądi
Chomiki to małe gryzonie, które są aktywne w nocy. Jest tak dlatego, że w nocy łatwiej jest się ukryć takim małym prawie bezbronnym stworzonkom przed drapieżnikami. Ciężko jest walczyć z naturą. Ja miałam chomika jak byłam mała i często lubiłam się z nim bawić, oczywiście w dzień. Jak mocno go wymęczyłam chodzeniem po wybudowanych labiryntów z klocków, torami z przeszkodami po całym pokoju to w nocy spał. Jak miałam mniej czasu żeby go wybawić to też w nocy szalał. Chyba jedyna rada to wystawić klatkę gdzieś gdzie go nikt nie będzie słyszał na noc np chociażby korytarz lub łazienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindiiiiii
racja sa aktywne nocami ale w dzien staraj sie mu poswiecac roche czasu zabawa ta kula to fajna sprawa i karuzele mu nie zabieraj poswiecajac czas chomik nie bedzie taki wydziczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×