Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie mam

Juz sama niewiem

Polecane posty

Gość takie pytanie mam

zrobiłam 2 testy i wyszły jedne kreski , testy były zrobione w odrebie tyg czasu , a @ nadal nie mam piersi mnie zaczynają pobolewac co by swiadczyło o zblizającej sie @ czy moze zaszłam w ciąże po tych testach , jest taka mozliwosc :o juz sama niewiem , bo @ nadal nie ma pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
zadna mi nie odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może weź w aptece jakiś dobry, czuły test - np. botest - wykrywa bardzo wczesną ciążę (u mnie wykrył) - najlepiej (jak się zamartwiasz) - to umów się na wizytę - lekarz rozwieje Twoje wątpliwości. Lepsze to niż czekanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
dziekuje za odpowiedz, ale ja ci sie wydaje bo ja juz swiruje ,,, czy to by bylo mozliwe , zajsc po terminie spodziewanej @ ,, no chyba ze ten ból piersi przepowiada @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspro
a może po prostu okres ci się spóźnia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
no własnie spoznia mi sie tylko mam pytanie czy mogłam zajsc w ciaze juz po spodziewanej 2, bo ciagle jej nie ma a 2 testy na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci - różnie to bywa - jak cykl się przesunie - ale raczej po @ to bardziej prawdopodobne. Może po prostu miesiączka się Ci przesunęła trochę, a bolesne piersi nie zawsze zwiastują ciążę... Spróbuj jeszcze test - najlepiej rano go zrobić - a potem wizyta. Testy ciążowe są dziś naprawdę dobre, więc pewnie wykryłby ciążę. Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkff
Ja poszłam do lekarza bo test mi wyszedł pozytywny a byłam pewna, ze w ciaży nie jestem. Lekarz mi powiedział, że te testy są bardzo wiarygodne i raczej pewne. W ciaży byłam. Tak więc pewnie ci się spóźnia a tym bardziej, że się denerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysia87
mało prawdopodobne żeby była ot ciąża. mnie piersi tez czasem bolą bez wyraźnej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
dziekuje dziewczyny za wwszystkie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie to bywa... u mojej znajomej w pewnym momencie tak rozregulował się cykl (który do tej pory był regularny 28-30 dni), że dopiero w 39 dc miała owulkę a spodziewany wcześniej @ wcale nie przyszedł ... teraz jest w ciąży... :) zrób test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
ale juz 2 robilam , ostatni tydz temu ,, wiec czy jest sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest sens... bo jeśli wyjdzie ponownie negatywny to warto przejść się do lekarza i mieć aktualna wiedzę na temat czy jestes w ciazy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
to kiedy zrobic dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin-ja
Mialam tak samo, chodzilam o scianach z niepewnosci, 2 testy, zadzwonilam do gin, powiedziala ze na 100% po prostu sie spoznia i czasami tak jest, bol piersi - przed okresem (tym spoznionym), kupilam 3 test, zanim zrobilam juz byl okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
ostatni test robilam w zeszlym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób pod koniec tego tyg. albo najlepiej zrób betę z krwi... będziesz mieć pewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×