Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nonsense89

Do ludzi mieszkajacych w USA i nie tylko

Polecane posty

chcialam zapytac jak teraz wyglada życie w USA. moze przyblize wam moja sytuacje. chcodze z chlopakiem od 3 lat i od 1,5 roku on musi wyjezdzac do stanow co jakis czas poniewaz ma zielona karte. bardzo nalegal zebym pojechala tam z nim na stal. bylam teraz przed matura u konsula jednak mnie nie puscił poniewaz chcialam wyjechac po maturze i ponoc marne szanse byly zebym dostala. ale ja chcialam wyjechac tylko na wakacje. teraz poszłam na studia. zamierzalam pojsc na filologie angielska jednak zmieniłam na studium kosmetyczne poniewaz stwierdzilam ze tam przydalby mi sie jakis zawód konkretny.za dwa lata skoncze studum i zamierzam wyjechac. teraz mam pytanie: czy dobrze postepuje? jak moze wygladac moje zycie tam w USA z ty zawodem? czy dam sobei rade? czy wogole ma szanse pracowac w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz tam sprzątać albo zajmować się dzieckiem...nie licz na pracę w salonie kosmetycznym( a przynajmniej nie przez pierwsze miesiące)... i wiem co piszę bo jeżdż do stanów regularnie i w sumie nie ma znaczenia mój zaawansowany angielski itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×