Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tororoooa

Moj facet nie odzywa sie do mnie jak jest w pracy w ogole !

Polecane posty

Gość tororoooa

Chociazby by mogl napisac mi np smsa lub nawet zadzwonic, bo wiem ze ma taka mozliwosc. A on przez 8 godzin milczy jakbym nie istniala :O Co prawda krotko jestesmy ze soba ale irytuje mnie to. Probowalam z nim o tym rozmawiac, to ten sie zdziwil dlaczego mam o to pretensje, przeciez jest w pracy i nie moze nic napisac. Ale skąd inąd wiem ze np do swoich kolezanek pisze w tym czasie smsy, odpisuje im i czesto tez na naszej klasie siedzi w godzinach pracy i pisze komentarze innym. A do mnie nie moze sie odezwac? Jestem zazdrosna, czy słusznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdacdscadca
Też bym się zdziwiła o twoje pretensje. Ani ja z pracy do mojego faceta, ani on do mnie nie pisujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tororoooa
Ale do kolezanek pisze ! zwlaszcza do swojej przyjaciolki. No i te komentarze na naszej-klasie... Zżera mnie zazdrość, że nie jestem najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tororoooa
Mam udawać że sprawy w ogóle nie ma ? No tak nie ma nic dziwnego w tym, że z przyjaciółką może pisać smsy w czasie pracy, a ze swoją dziewczyną już nie... :O Ale trudno, chyba faktycznie już nic w tej sprawie nie wskóram, widocznie faktycznie on ma mnie gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tororoooa
Była np taka sytuacja ze spotkalismy sie w trojke i ja tego samego dnia do niego pisalam , on mi nie odpisał. Okazalo sie ze przyjaciolka do niego tez pisala a on do niej zadzwonil od razu po otrzymaniu smsa. Wiem tez ze pisze z kolezankami, bo same mi mowily i nawet pokazywały. No ja juz nie wiem czy ta jego przyjaciolka jest faktycznie wazniejsza ode mnie ? Bo jak inaczej to rozumiec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men men mennnn
Szczerze to widze to tak, ze on cos do tej przyjaciolki. Ba, jestem nawet pewien. Facet ktoremu zalezy tak sie nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men men mennnn
widzisz sama czujesz ze cos jest nie tak, to pewnie tak jest. uwierz mi ze to nie jest ten jedyny , gdyby byl to bylabys wazniejsza od przyjaciolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi tu nie tak
śmierdzi mi tym, że masz być tylko "zapchaj dziurą" dla niego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaLaa
o rany wogóle tą cała Naszą Klase powinni zamknąć i wywa;lić w kosmos. Gdzie nie wejde wszedzie ta posrana NK. to jakaś choroba psychiczna społeczeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_24
jezeli facet nie pisze do ciebie w pracy bo naprawde jest zajety i nie moze pisac to ok, ale jesli nie pisze do ciebie a pisze do innych to juz nie nia fair. ty sama o tym doskonale wiesz tylko chcialas to uslyszec od kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×