Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kakakakasienka

wierzycie ze jak pieka nas uszy albo policzki to oznacza ze ktos nas obgaduje?

Polecane posty

Gość gość
Mnie często piecze prawe ucho i to by się zgadzalo bo była w moim życiu kobieta z którą nie wyszlo ale byla we mnie zakochana. Sądzę że to ona może myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMP
Jest tak , przynajmniej w moim przypadku, że w momencie , gdy ktoś rozprawia na mój temat, mnie uszy pieką żywym ogniem. I tak było przed godziną właśnie. A dowiedzialam się przypadkiem kto z kim na mój temat gadał, ponieważ przez przypadek dostałam SMS, który miał być do kogoś innego. Zawsze wiem, że ktoś mi tyłek obrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam faceta po spotkaniu z nim od 3 tygodni pieką mnie uszy a dziś to wręcz policzki piekły takie ogólne gorąco. Już sama nie wiem czy on mnie cały czas obgaduje z kimś za plecami. On mieszka w innym mieście jesteśmy w stałym kontakcie nie wiem czy ta znajomość dalej się rozwinie. Nigdy czegoś takiego nie miałam żeby ucho raz lewe raz prawe czy policzki tak piekły, a na pewno nie jedna osoba mnie obgadywała. Po spotkaniu z nim jest to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss majka
Dnia 21.10.2008 o 19:55, Gość ks. Tomasz napisał:

ja wierzę!

JA TEŻ!!!!! i muj kolega terz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona1103

Mnie ostatnio dość często piecze prawe ucho. Momentalnie robi się czerwone zwłaszcza górna platko chrząstka u czuje pieczenie Ale z racji tego że przydaża mi się to na serio często to myślę czy by w końcu nie pójść z tym do lekarza bo może piec ucho raz na jakiś czas Ale prawie codziennie ? Coś jest nie tak chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa 59

Wiem , że jeżeli piecze lewe ucho to jakiś facet nas obgaduje a jeżeli prawe to kobieta tak samo z policzkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jestem totalną realistką, ale jeśli chodzi o piekące prawe ucho - to prawda. Zawsze mnie piecze gdy wiem,że ktoś o mnie bardzo źle mówi (niestety czasem ten ktoś ma powody hahahahahaaha). To musi być związane z jakąś energią, ale tak - to prawda! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×