Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

!!!!!!!!!!!!!!!TOPIK DLA FANÓW CZARNEJ MUZY!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Explosion.......
dobrze napisałem papierzem nie papieżem bo do tego mi daleki a papierzaka już dziś postawiłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosion.......
jeżeli HH to muzyka to raczej nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Explosion - zwracam honor w takim razie. A dlaczego hh/rap nie może łagodzić obyczajów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Explosion....... to kultura ale potoczne uzywanie tej nazwy w odniesieniu do rodzaju muzyki chyba nie sprawia ze masz piane na ustach;) Luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosion.......
Wiesz jakoś moich nie łagodzi a wręcz przeciwnie ale to wynika z tego że jak słyszę kolesi mówiących do mikrofonu obwieszonych jak choinka na święta i żalących się jakie życie jest do dupy i jaki świat jest zły to jakoś są dla mnie sztuczni to samo dotyczy zresztą całej plastikowej i komercyjnej "muzyki" sorry ale już wolę posłuchać punka w stylu "trzy akordy darcie mordy" przynajmniej to ma w sobie to coś czego hh bynajmniej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosion.......
chciałbym umrzeć zajefajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosion.......
nie wiem ja co do osób się nie wypowiadam ale raczej mojesłowa skierowane były do "artystów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Explosion....... Oba gatunki maja jednak cos wspolnego bo wyplywaja z podziemia..I jeden i drugi gatunek byl zawsze cenzurowany..i ideologicznie niezalezny..Co do facetow z lancuchami..Masz bledne pojecie, bo widzisz tylko to co pokazuje TV..HH to cos wiecej ...to graffitti to breakdance, czyli jednym slowem kanony nowoczesniej sztuki...Jezli chodzi i o metal nie widze az takiej ekspansji i oodzialywania na wspolczesne czasy..Metal to w tym momencie muzyka niszowa i niewidoczna,co nie znaczy ze zla ....Kewstia gustu, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Explosion.......
akurat metal to nie jest czarna muza:P ale poważnie to hh ma ten problem że to nie jest muzyka tak samo jak techno to właśnie kultura ale nie muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a RNB ;) tak ten:) na bicie Timbo, rewelacyjny glos Nasa i piekna Aayliah w refrenie;) Po prostu mistrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×