Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filuterna

przyjaciółka

Polecane posty

rozumiem, tez to bralam pod uwage, mimo tego wciaz mam nadzieje,ze gdzies jest jakas laska, ktora jak ja szuka przyjaciolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci tego Filuterna. A póki co wyluzuj troszeczkę i zajmij się swoim związkeim. Może macie w spólnych znajomych -- pary, a wśród nich niezauważone supa friends ;) powodzenia i pamiętaj nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laida ma racje - przyjaznie rodzą sie spontanicznie, nie ma takiego zastanawiania sie, po prostu nadaje sie na tych samych falach albo nie... jesli samo cos nie idzie to nie wyjdzie, odpusc... wyglada to tak, jakby miala swoja paczke a ciebie tylko lekko lubi a zniecheca ją do pelnego kontaktu to ze wyczuwa ze tobie tak zalezy. olej ją, zerwij kontakt i zobaczysz czy wtedy bedzie dążyc do kontaktu czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" powiem Ci szczerze jak już mam mężczyznę swego życia obok siebie to naprawdę przyjaźń z girls nie jest na pierwszym miejscu " blinkblunk - moim zdaniem robisz duży błąd przyjmując taką postawęm przyjazn niestety jest o wiele twardszym fundamentem niz milosc, facet teraz kocha a za 5lat pusci Cie kantem z inną i zostaniesz sama bo przyjaciół olalas dla niego (nie twierdze ze tak bedzie ale moze). bardzo dużo dziewczyn tak ma ze jak tylko poznają faceta to odstawiają przyjaciół i przejmują jego towarzystwo. a potem on odchodzi, jego znajomi z nim i tyle. ZAWSZE trzeba miec przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikito, nie olałam przyjaciół. Po prostu moja przyjaciólka wyjechała ze swoim chłopakiem za granicę i nadal mamy kontakt, ale to już nie to samo. Życie tak się ułożyło i już. Z moim mężem mamy kilka zaprzyjaźnionych zgranych par (fakt to jego przyjaciele od \"piaskownicy\", ale kobitki doszły w międzyczasie jak ja zaczęłam się znim spotykać, więc cool :) ...i jak tylko jest okazja to dajemy czadu z babkami ;) ostatnio nie za często bo mam 3miesięcznego synusia i obowiązków doszło. Ale jak to się mówi: co się odwlecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×