Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

stella zagladaj tu do nas w wolnej chwili:) widzisz przemo ja ide spac a ty pewnie dopiero wstajesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kto pozdrawia co
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie stell moze gluipo to zabrzmi ale w tej chwile chciala bym miec tyle zajec by nei miec na nic czasu, by nie myslec mam nadzieje ze zle mnei nie zrozumiesz przemo ty to naprawde lobuz jestes:D sama nie sama ale przynajmniej si ewysypiam;) noooo prawie sie wystpiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo mowiles ze moge tu troche pomarudzic wiec marudze.......jest mi zle mam fatalny humor w sumie to wcale go nie mam nawet zakupy mi nie pomogly wiec chyba cos ze mna nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viorika odbior.!!!!!!!!! aga pewnie ze mozesz marudzic,pytanie co cie wprawia w tak zly nastroj.??? moze tak szerzej opisz....moze ci pomozemy:) jak widzisz nasze gadanie viorice pomoglo:P u niej coraz lepiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kochani ;) 🌻 🌻 jestem, żyje, mam się świetnie.. no dzieje się dzieje, dalej walczę z małżonem, byłym znaczy się, ale to już tylko w wolnych chwilach bo postanowiłam nie przejmować się, ignorować i oddychać pełna piersią hehe ile się da. On dalej szaleje z policją, oni przyłażą, to już niemal jak w tym serialu rodzina zastępcza hihih niemal codziennie śniadanko w towarzystwie mundurowych, ale przywykłam, moje pisma nic nie dały bo jak stwierdził pan komendant w tych interwencjach nie dopatruje się czynów zawierających znamiona wykroczenia, takie procedury są dozwolone no więc postanowiłam ugaszczać posterunkowych herbatką, małżona oczywiście z wiadomych względów nie, niech sobie popatrzy bestia jedna. Ale dostałam termin z sądu, szanowny małżonek się zmarszczył nieco. No nic Pprzemo, postępowałam zgodnie z Twoimi wskazówkami więc niech się dzieje wola nieba gdyż z nią się zawsze zgadzać trzeba ;) 🌻 ❤️ Małżonek w odwecie chciałaby mi pewnie zrobić sprawę za rzekome utrudnianie kontaktów pewnie stąd ta policja hehe, ale co tam.. moja wycieczka natchnęła mnie takim optymizmem, że szczęście i radość i super nastrój w całości wypełniają mi sercę i duszę, i czuję że niewile rzeczy mnie złamie. A tak wogóle to jestem pełan wiary w lepsze jutro czego i Wam wszystkim z całego serducha mojego życzę, buziaki ślę i pozdrawlasy Gratulasy za zdany egzam na prawko, sto lat sto lat sto lat... niechaj żyje nam hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha robaczki... i uważajcie z tym wslizgiwaniem się pod cudze kołderki hihi... 🌻 no no.. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viorika super ze wszystko ok :)czytajac twoj post czuje sie ze jestes szczesliwa i usmiechnieta wiec niech juz tak zostanie duzo ciepliwosci ci zycze z twoim gnomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viorika super czyli wszystko idzie zgodnie z planem :D w sadzie sprawa sie wyprostuje...mam nadzieje ze napisalas o ustalenie kontaktow i alimenty:P bedzie dobrze;) na kiedy ten termin.? a i z tym wskakiwaniem pod kolderke to ty tez uwazaj :D hihi aga teraz za ciebie sie bierzemy:D wyrzuc wszystko z seibie;) i dzis nie kladz sie tak wczesnie spac:) a reszta dziewczyn odbior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymajcie się i udanego dnia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prawie drugi weekend ( odkąd pisała Końcówka) i nikt nie dał znaku życia ( tylko Pomarańczka:)......znaczy się wszyscy żyją swoim życiem i chyba jest nieźle. Buziaki dla Wszystkich! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jak leci
Zyczę miłego dnia :D🖐️ Końcówko....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas zastanawiam się kim jest ta Pomarańczka, która jest dla mnie taka miła... :) co słychać? Za tydzień odbieram prawo jazdy - T. już zaciera łapy, bo WYDAJE MU SIĘ, że będzie miał kierowcę. Zaczął znowu odzywać się mój eksmąż. Podobno dzwonił kilka razy w nocy kiedy nie było mnie w domu, ale powiedziano mu, że jestem u chłopaka i był za każdym razem bardzo tym oburzony. Studia daja mi w kość, bo na nic nie mam czasu. Zrezygnowałam z fitness na m-c żeby odpocząć i ... nie udało się. Od grudnia siłownia i fitness 4 razy w tygodniu. A tak poza tym to cisza, stagnacja. Marzę tylko o tym by się wyspać. Dzisiaj 3 godz. snu, a wieczorem wykłady... Miłego dnia all... no i weekendu, bo mogę nie mieć czasu zajrzeć przez weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udanego dnia
wypoczęci co????????? to do dzieła :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim udanego wypoczynku. Dopiero drugi dzień pracy po weekendzie, a ja jestem wykończona..... Czy wiecie, że mogłabym być gospodynią domową i nie pracować? Wolę sprzątać, gotować, piec ciasta, spacerować z psem..... Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) coraz gorzej ze mna ze zapomnialem ze 6.11.09 nasza kolezanka Kasia miala 18nastke:D wiec lekko spoznione ale szczere 10000000 lat Kasiu i wszystkiego naj naj🌼 ps: az mi glupio ze zapomnialem:( pozdrowka dla wszystkich bylych,obecnych i nieobecnych uzytkownikow tego topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella , przemo -dziekuję:) a z Tobą przemo chyba coraz lepiej , a nie gorzej...skoro o bozym świecie zapominasz:) co do marzeń- niektóre się spełniły, a inne są w trakcie realizacji..nie mam wielkich marzeń więc łatwiej się spełniają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - ja również przyłączam się do życzeń - wybacz, że spoźnione, ale naprawdę szcere. Życzę Ci miłosci, zdrowia i tego, by udało ci się osiagnąć to, czego tak bardzo pragniesz :) Buźka dla wszystkich i miłej reszty tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mnie ze twoje marzenia sie spelniaja Kasiu:) tego ci zyczylismy rok temu i jak widac udalo sie:D ..malymi kroczkami do przodu:) nie zapominam o bozym swiecie :P a poprostu mam tyle spraw na glowie ze zawsze cos przeocze lub zapomne...Blizniaki sa ruchliwe wiec zabieraja sie za kilka spraw naraz;) hihi...... dzien wolny to zajrzalem na kafeterie i odrazu wiedzialem o czym zapomnialem:( pozdrowka dla wszystkich hmm viorike i age wcielo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo...żyje nasza Kasieńka!:) A za oknem moja ukochana pogoda: zachmurzenie i deszcz... Pozdrawiam wszystkich gorąco i jadę z córką na babskie zakupy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×