Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość zosia63
uff jak dobrze ,że was znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwooodka
to na poczatek cos wesolego:P :D Dentysta spostrzegł, że jego następna pacjentka, staruszka, bardzo się denerwuje i postanowił ją czymś rozbawić, kiedy zakładał rękawiczki. - Czy pani wie, jak się robi rękawiczki? - spytał. - Nie - odpowiedziała. - Cóż - powiedział - w Meksyku jest budynek z wielkim zbiornikiem lateksu, a pracownicy o różnych rozmiarach rąk podchodzą do niego, zanurzają w nim ręce, suszą je i zdejmują gotowe rękawiczki odkładając je w odpowiednie pudełka. Nie uśmiechnęła się ani trochę. - No cóż, próbowałem - pomyślał sobie. Pięć minut później, na początku delikatnego borowania, staruszka wybucha śmiechem. - Co panią tak śmieszy? - Właśnie sobie pomyślałam, jak są robione kondomy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
no i o to chodziło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia63
to chyba nic nie da , bo znowu jesteśmy na uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Wow...jestem tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by łam własnie w swojej sypialni.chcecie wiedziec co tam robie.? nie miejcie kosmatych mysli..:) wieszam pranie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzowa
BRAWO chłopcy nasi kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Brawa dla Ripleja i kogo jeszcze? Przema i Anych. też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, Ty świntuszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
riplej, dlaczego mnie?...za to, że się wkurzałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam nadzieje ze ta sypialnia kiedys odżyje tzn zacznie zyc.bo mieszkanie kupilismy pół roku temu i spałam tam 2 razy..:( takze pokoik czeka...na księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riplej a jak ja obejrzałam i sie zgorszyłam..nie dośc ze goły facet to jeszcze było ich trzech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie poczytalem............:P witam panstwa wieczornie-uwaga bede straszyl :P bo jak ktos zauwazyl jestem strasznie pojeb...ny :D:D:P i nie zamierzam tego zmieniac :P no i dzis bylo calkiem calkiem-nawt sie posmialem.. az do momentu 21:28 wenusjanka... Witam Wszystkich Wiele osób pracowało na tan topik, niektórzy juz tu nie zagladaja w ogóle, bo zyją tylko w realu. Po co zmieniać topik? Tylko dlatego, żeby dodac słowo - reaktywacja? i tu sie rozplakalem ze smiechu- no coments :P zycie jest piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, może tym sposobem nie zapomnimy tutaj, że jest też czas na żart, wygłupy i usmiech...nie tylko łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riplej i dobrze ...ja sobie żartuje...bo tesknie za bliskością drugiej osoby..dotykiem...wydaje mi sie ze zapomniałam jak wygląda goły facet ale nie...pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellla 45
Katie, wyjdziesz za mnie?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, jeśli kiedykolwiek zapomnisz jak wygląda g-f , wskocz na pierwszą stronę topicu i kliknij na link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×