Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

koncoweczko w znajomosci kafeteryjnej-znamy sie ladnych kilka miesiecy... i PO RAZ PIERWSZY moge powiedziec ze z przyjemnoscia przeczytalem to co teraz napisalas...serio!!! tobie chyba najwiecej "dosralem"....bo mi rece opadaly jak czytalem to co pisalas...aleteraz widze ze bylo warto....:) brawo jasiu...:D dawaj dalej..tylko pamietaj-im bardziej bedziesz wazna sama dla siebie-tym wiecej bedziesz znaczyla w oczach innych. badz EGOISTKA...ale w dobrym tego znaczeniu - to ty masz byc szczesliwa,a nie uszczesliwiac innych swoim kosztem-w tym swojego ojca.. ps. a pro po pana Trutnia :) ci ktorzy nam najbardziej dokopuja-najwiecej nas ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiertarka ZADNYCH konkretow pod moim adresem..nadal belkot ... w pozostalym tekscie-milo sie czyta.. wiec nie udawaj strusia-skoro umiesz pisac rzeczowo to stac cie na KONKRETNE zarzuty takze pod moim adresem,wypunktuj mnie...bo jak na razie to wiem tylko ze mace i przypomnialas mi moj nick-po co? mialas odwage wytrzec mna podloge to udowodnij ze bylo warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. faktem jest ze jestem ANTY-chryst...ale nie widze w tym NIC zlego... nt.socjalizm i demokracja sa PODOBNO najlepszymi systemami dla ludzkosci...hm...ja nienawidze socjalizmu i demokracji-czy w zwiazku z tym ze jestem ANTY socjalista i anty demokrata...to tez jest zle??? JA uwazam ze sa to najgorsze systemy dla ludzkosci...co wiecej-kazdego kto uwaza inaczej -ja uwazam za idiote.. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atychryst, nie zamierzam ci nic udowadniać, bo nie widzę takiej potrzeby, nie dam się wkręcić w tę grę i nie będę łechtać twojej próżności. Ale miło, że uprawiasz sokratejską retorykę, niewątpliwie jest w tym jakaś metoda, ale pamiętaj, że ktoś już przetarł twoje szlaki. Końcówko, Twój Tato to jest poniekąd jak ten nasz Antychryst, podobna logika. Tyle że czasem od obcych łatwiej nam znieść krytykę. Twój tato już nie chce się cieszyć Twoimi piątkami na świadectwie, ale chce mieć namacalny dowód, że umiesz żyć. Dlatego pewnie tyle w nim goryczy, nazbierało się przez lata. Za bardzo bierzesz do serca zdanie innych ale w sumie to nie dziwię się, każdy z nas przegląda sie w innych jak w lustrze, spójrz na Atychrysta jak mnie podjudza do zwierzeń ;) Musisz zacząć żyć swoim życiem nie baczącz na zdanie innych. Kompleksy... któż ich nie ma. Nie szukaj usprawiedliwień - zacznij żyć. Jak tylko zrobisz pierwszy krok doznasz iluminacji i wszystko nabierze innych barw. A potem to już zaczniesz zrywać te jabłka, które Tobie będą smakowały :) ps. odstaw facetów, bo się uzależniłaś od ich wizji. Uporządkuj swoje relacje z ojcem. Wiem, że mnie za to zjesz, ale zalecam Ci więcej spędzać czasu z Tatą 🌻 Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Pomyślcie o mnie ciepło bo idę na spotkanie z Temidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia wszystkim
każdy system był zły i będzie bo kazdy jest niesprawiedliwy i gnębi maluczkiego bo człowiek rządzi ku szkodzie drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie Koncówko
bądz dumna z siebie i ciesz się z tego co ciężką pracą osiągnełaś i ani ojciec były m. czy T nie zasłużyli na Ciebie , żadnych porażek tylko nauczki nie tylko Ty trafiłaś na drani .Kochaj siebie a wtedy będzie Ci dobrze ze sobą dawałaś teraz zacznij brać i cierpliwie poczekaj na tą prawdziwą miłość nie spiesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zmiennika ;) jak milo ze zateskniles za nami:P nie komentuje waszych postow bo po co;) co mialem do powiedzenia powiedzialem a kogo skrytykowac to skrytykowalem;P serdecznie was pozdrawiam wszystkich i tych nieobecnych tez :) ps: chetnie was dalej poczytam :P buziaki dla dziewczyn a dla Antycha garnek do wyszorowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istne wariactwo!.....Jak ja nie lubię świąt.....te tłumy, te korki..... Buziaki dla wszystkich, a szczególnie dla Końcówki !!! PS Zbieram się do wygłoszenia tu "mądrej" mowy, bo w końcu jestem tu chyba najstarsza, ale ciągle brak mi czasu i myśli....... Poza tym powiem Wam w sekrecie, że pozbierałam się do kupy i jestem tu tylko z Wielkiego-do Was- Sentymentu:) I chyba nigdy nie odejdę...No, chyba, że topik padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, spotkanie nie należalo do najmilszych :( Nie bez kozery Temida ma przewiązane opaską oczy. Pprzemo, mam ochotę Cię rozszarpać, hrrrr.... Dałam się podpuścić i teraz czuję jakbym otworzyła puszke pandory i dopiero zacznie się jazda. Oczywiście małżonek powołał cały sztab świadków na okoliczność jaki to z niego wspaniały tata a ja ta zła macocha jezdem i tylko pieniędzy mi mało, bo to była o podwyżkę sprawa. Wziął sobie adwokata i chcą mnie obciązyć kosztami. Normalnie jakoś tak mi nie w smak. Oczywiście nie omieszkał mnie powiadomić że zacznie starania o zmiane miejsca pobytu naszej latorośli bo swoim czynem udowodniłam że nie radze sobię. Strasznie mi w sądzie nawymyślał, że nie umiem dziecka dobrze ubrać, że wogóle to ja zła kobieta jestem. I to wszystko przed samą wigilią i na własne życzenie. Musiałam dojść do siebie ale jeszcze nie mogę w to uwierzyć. Chyba będe musiała się posiłkować profesjonalną pomocą prawną. Następna sprawa w lutym. To ja teraz sądowy ludek bede. Chciałam zwiedzać kraj a bedę zwiedzać sądowe korytarze heheheeeee. Będzie zeznawać moja super teściowa na okoliczność idelanych kontaktów ojca z synem i jakoś tak mi się dziwnie zrobiło bo przecież podobno jej uniemożliwiam i zabraniam spotkań z naszym dzieckiem i w styczniu mam o to sprawę własnie z nią hahahaaaa. No poprostu bomba. Antychryście chyba za ciepło o mnie pomyślałeś hihi Pozdrawiam i z wielkim rogalem na buziaku idę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Viorika zanim kogos rozszarpiesz zacznij od siebie:) jak bys powaznie traktowala swoja sytuacje i moje porady to bys spokojnie teraz spala i sie smiala z exa.. Ja odnioslem wrazenie ze masz w dupie to co ci doradzam a swoja sytuacje [co tez wynika z twoich postow] traktujesz ze jakos to bedzie i ulozy sie..Twoj ex pokazuje ze ma jaja i chce cie zalatwic bez mydla.. Ciezko ci bylo napisac do mnie co chcesz zrobic i jak sie przygotowac.? czy wy kobiety zawsze mosiscie robic po swojemu a pozniej facet winny.? czy pisalem ze masz zbierac dowody na to co mowisz a i chyba proponowalem zebys nagrywala to co on mowi i robi.! zrobilas to.? I najwazniejsze nie istotne co on mowil na rozprawie ale co ty mowilas i jak.! i czemu przenisli rozprawe ? i o co ta rozprawa jest tak naprawde? Napisalas tak chaotycznie ze ciezko cos wydumac z tego o co chodzi. Po kolei: jak byla to tylko sprawa o podwyzke to co kogo interesuje jaki z niego super tata.? Mosisz przedstawic ze od ostatniej podwyzki wzrosly koszty utrzymania dziecka i przedstawic rachunki na zakupp wszystkiego co kupowalas dla dziecka +koszty utrzymania lekow itp [ale ty pewnie ich nie masz.?] Przyklad: Poprostu wypisz wszystko z czego dziecko korzysta: -ile Ci idzie mniejwięcej na jedzenie dla dziecka -ile wydajesz na ubrania -ile na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne (np. pianino,...) -ile na przyjemności... Możesz też obciążyć dziecko kosztami mieszkania i opłatami za media. Czyli np. jeżeli za mieszkanie płacisz 400zł, to dziecko pokrywa 100zł. Ale to niekiedy nie przechodzi... Bo z regóły sędzia twierdzi, że bez dziecka też byś miała takie koszty utrzymania mieszkania. I bardzo ważna jest to, że jeżeli całość utrzymania dziecka wyjdzie Ci 700zł, to alimenty wynoszą połowę tego czyli 350zł. Ponieważ drugą połowę powinien zapewnić drugi rodzic, czyli Ty. -------------------------------------------------------------------------- jakie mialas żądania – czyli wysokość podwyżki alimentów, jakiej domagasz się w imieniu dziecka. Do pozwu możesz dołączyć wnioski dowodowe, np. rachunki na wydatki związane z nauką bądź leczeniem dziecka. Przekonają one sąd, że podwyżka jest uzasadniona. Warto też dołączyć zestawienie całości kosztów związanych z utrzymaniem i wychowaniem dziecka. Gdy sąd rozpatrzy pozew i uzna, że twojemu dziecku należą się wyższe alimenty, to je przyzna.? ---------------------------------------------- wiesz tu tu jest pogrzebany pies bo od tego zalezy podwyzka....ale nic straconego od dzis do nst rozprawy zbieraj wszystkie kwitki, zapisz dziecko na jakies zajecia chodz z nim do kina itp.. bo koszty utrzymania i wychowania to nie tylko kasa ale i rozrywki kulturalne czyli basen,kino,zajecia sportowe itp ------------------------------------------------ jak sie dobrze przygotujesz na luty to choc 50zl podwyzki dostaniesz lub wiecej a on zaplaci za twojego i swojego adwokata --- kwestia kontaktow z tesciowa to mosisz udowodnic ze klamie: ma zeznawac na okolicznosc kontaktow z synem a jednoczesnie uniemozliwiasz jej widzenia.....dobre:) syn jej mieszka z nia o ile pamietam to jak jej uniemozliwiasz.? --------------------------------- kwestia ze stara sie o zabranie ci dziecka HEHEH.....kiepskie argumenty ma nigdy sad nie zabierze ci dziecka no chyba ze udowodni ci ze molestujesz ,bijesz i glodzisz HAHAHAH .....w RODK go wysmieja --------------------------------------------- Ogolnie Viorika panikujesz jak zwykle i robisz z igly widly.!!!! dobry adwokat roznisie go na kazdej z tej spraw i facet finansowo bedzie zalatwiony bez mydla...........wiec nie czekaj na gwiazdke z nieba tylko idz dzis jutro czy po swietach....bo adwokaci maja tez swoje sprawy i nie czekaja na ciebie.!!! wez sobie kobiete adwokata koniecznie w srednim lub starszym wieku. i nie panikuj... ------------------------------------------- A teraz ty mu mosisz zrobic prezent swiateczny... http://samodzielne-matki.free.ngo.pl/FAQ-egzekucja.html#1 Osoba posiadająca wyrok zasądzający alimenty opatrzony klauzulą wykonalności może złożyć u komornika wniosek o przeprowadzenie egzekucji. Wniosek powinien być złożony w kancelarii komorniczej właściwej ze względu na miejsce zamieszkania dłużnika. ( wykaz kancelarii komorniczych ) tu masz te strone i dokumenty http://www.prawnik-online.eu/porady/rodzinne/egzekucja_alimentow_wniosek_o_egzekucje_alimentow.html powiesz ze sie spoznia kilka dni z alimentami.....choc nie wiem jak tam jest u was;) ale to nie wzzne powiesz ze cie straszyl ze nie bedzie placic....itp:) Ogolnie wez sie w garsc.... Stella topic nie upadnie a ty nas odwiedzaj;) bedzie milo....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pprzemciu, dziękuje masz zapewne racje. Panikuje bo jestem sama a on z kolegami przyszedł, z adwokatem jak z przyjacielem rozmawiał. To są ogromne emocje a ja nie mam z kim ich dzielić. Przesiedziałam cały week w samotności i jakaś taka osowiała jestem. Co ja zrobiłam ze swoim życiem. No nic zacznę działać. Cokolwiek bedzie to mnie w końcu nie zabije więc muszę to znieść. Mam rachunki, wszystko mam. Ale jakoś tak nie pasuje mi takie kupczenie osobą dziecka. Dziwnie się z tym czuje bo to już się dzieje. To była sprawa o podwyższenie alimentów, w sumie szybko ją wyznaczyli. Ta sama sędzia będzie prowadzić wszystkie sprawy - o podwyszenie, o kontakty i to z moją teściową - to chyba dobrze. Wiem że ma akta naszej sprawy rozwodowej, czy to możliwe? Tak mi się coś lukneło i dojrzałam je... Sprawa wg sędzi jest zawiła i postanowiła przesłuchać kolejnych świadków mojego małżona w tym teściową bo ja nie podawałam żadnych. Dlatego postępowanie trwa i następna sprawa w lutym. Ale te towarzystwo małzona to w sumie nic nie wie, tylko coś tam słyszało od samego małżona ale nic nie widziało więc w sumie to żadne dowody na moją logikę, ale nie wiem jak to sie ma w świetle prawa. Ale mogą też kłamać na przyszłych rozprawach. Ehhhh... ja tam nic nie nagrywałam - tu ci przyznam rację, w tym temacie bezwzględnie jestem arogantką i nawet by sięnie chciało. On natomiast ma jakieś tam moje nagranie ale w sumie to nic tam nie ma. Czasem pewnie mi się coś chlapnęło, bo przyznam że nie mogę na niego patrzeć i nie ukrywam tego ale to wszystko w granicach normy. Pisałam o podwyżkę bo małżon miał się dokładać dobrowolnie oprócz zasądzonych alimentów dodatkowo na ubrania i żywność czego nie robił od kilku miesięcy i na takiej podstawie chciałam podwyżkę o tą właśnie kwotę bo z tego tytułu wzrosły mi koszty utrzymania. Mam to w uzasadnieniu - nie wiem czy coś z tego wyjdzie bo odniosłam wrażenie że to jednak za mało. Ale zobaczymy. Najwyżej zabule, nie ja pierwsza nie ostatnia. Ale masz rację, on chce mnie doprowadzić do szaleństwa. W sądzie przyjżałam mu się bardzo dokładnie, bardzo się zmienił, na gorsze. Jego kolega był bardzo zdenerwowany. Myślę że on ma problem z tą sytuacją, większy ode mnie. Na koniec sędzia powiedziała że nasz przypadek klasyfikuje się do leczenia i szkoda dziecka, bo mój małżonek oczywiście pochwalił się całą litanią interwencji policyjnych by pokazać jaka to ja okrutna osoba jestem. Między nimi znalazło się to moje zgłoszenie jak mi pozabierał rzeczy naszego syna. Ehhhh.. Z całym szacuneczkiem ale ja nieco w bagno wdepłam. Tak sie zastanawiam czy bedzie możliwym żebyśmy kiedyś tak spokojnie usiedli naprzeciw siebie, np na komuni naszego syna.. Pprzemo jestem panikara bo nie lubię jak moje życie leży w cudzych rękach, nie lubię tego uczucia okropnie, jak ktoś ocenia moje ruchy, moje wydatki, moje kroki, decyzje. To ja założyłam tą sprawę i dlatego czuje się niewyraźnie, niepewnie. Ehhh takie moje rozważania, ale dziekuje za uwagę :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pprzemo, a Ty nie robisz kreciej roboty facetom? Czemu pomagasz kobietom? Doradzasz..., zwłaszcza w takich sprawach. Twoje rady wydają się fachowe, poparte doświadczeniem. Ja tam się malo znam bo to moje pierwsze cykliczne spotkania z Temidą i tą całą biurokracją sądową. Wogóle gdybym się nie rozwiodła to pewnie bym nigdy tam nie trafiła. Zawsze wszelkie problemy, również prawne rozwiązyłam polubownie, między stronami, bo miałam takie różne niesprawiedliwości np w pracy. Ale sąd to zawsze ostateczność i w sumie nawet rozumiem dlaczego tak rozważni, mądrzy ludzie twierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viorika zadajesz dziwne pytania...idea tego forum jest wzajemna pomoc i nieistotne jest czy jest to facet czy kobieta:) Jak facet jest skurwielem to czemu mam ci nie pomoc.? znam cala twoja historie ,ocenilem ja po swojemu i uznalem ze potrzebujesz pomocy bo nie masz obycia i wydajesz sie byc nieporadna wobec chamskich zagrywek ex-a i tesciowej... Oczywiscie nie pomoge kobiecie jak chce dowalic facetowi ot tak dla zasady i nie pomoge jak nie widze podstaw ku temu stad moje czasami dziwne pytania;) OT cala tajemnica:) Ja swoje relacje z ex[jeszcze trwa rozwod] ulozylem tak ze moge i to robie odwiedzc dzieci kiedy chce ,robiac z nimi lekcje i chodzac do szkoly + zabawa a do jej domu wchodze jak do siebie i mam na to jej blogoslawienstwo a czesto zostaje sam z dziecmi...itp zasada jest prosta DOGADAC SIE bo w innym przypadku nie ma mowy o dobru dziecka a rozwod dla dziecka to koniec swiata ale ilu rodzicow to rozumie.?? Jestem osoba ugodowa ale dla skurwieli nie mam litosci i nie nadstawiam 2 policzka jak ktos mnie uderzy tylko oddam:D U ciebie jest WOJNA i twoj ex nie przebiera w srodkach zachowujac sie jak dziecko wiec trzeba go przytemperowac;) Zawsze bede doradzal pierw dogadac sie a jak nie da to efektow to wojna... Niestety Viorika ja moge ci bardzo duzo doradzic ,powiedziec ale w sadzie nie bede za ciebie odzywal sie:P oprocz dowodow slowa tez maja znaczenie i do tego ci potrzebny adwokat za ktorego na 99% zapalaci twoj ex:) i znow ci przypomne ze masz juz dzis zaczac szukac takiej pani adwokat a najpozniej po swietach.!!!!! naprawe w twojej sytuacji warto i sadze ze sam to przyznasz po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups....moja odpowiedz byla na ostatni post ,teraz odpowiem ci na przedostatni;) Oczywiscie przyszledl z kolegami i adwokatem i czul sie razniej i o to chodzi ja na 1 rozprawe przyszledlem sam i czulem totalna pustke i osamotnienie+nerwy.. adwokat ma to do siebie ze daje ci poczucie pewnosci ,bezpieczenstwa i pomocy a to ogromna pomoc sama zobaczysz:) jak cie ponosza emocje to pisz ,duzo pisz:) a jak sie wstydzisz to zawsze mozesz napisac maila lub na gg:) czy to cos zdroznego? chyba nie.. Nie ma nic tu z kupczenia dzieckiem a co nawet stwierdzila sedzina ze was trzeba leczyc:P to nic innego jak walka bo on chce cos udowdniac ci...to bzdura jemu nie zalezy na dziecku a na tym zeby ci dokopac.!!! i cie kontrolowac a do tego wykorzystuje swoje znajomosci i obycie.... Rozdziel sprawy podwyzka to podwyzka a kontakty to kontakty. sama piszesz ze kiepsko im zeznawanie szlo a to dobrze bo argumenty sa kiepskie...wieksze sa koszty utrzymania ,twoj ex oprocz zabierania nie pomoga finansowo wiec nalezy sie podwyzka...sad jak sie wacha to daje 50 zl podwyzki i sprawe wygrywasz tak czy tak. Skoro twierdzisz ze moga klamac to klam ty tez.... twoje wrazenia sie nie licza a fakty.!!! skoro w sadzie zobowiazal sie dawac cos a nie ma potwierdzenia tego na papierku/pokwitowania bo nie dawal to lezy a ty wygrasz.!!!! Nic nie zabulisz jestem pewien...!!! Twoje zycie lezy w twoich rekach i dopiero teraz masz na nie wplyw co dowodem jest pozew i fakt ze zaczelas dzialac i przestalas sie jego bac.!!!!!!!!!!! wzielas sprawe w swoje rece ot to wsio:P a z komornikiem to dobry pomysl ,przemysl go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Viorika by nie powtarzac tego co ci napisala przemo powiem tylko tyle on ma 100% racji posluchaj go co mowi i bierz sie do roboty bo sama wiesz ze czekaja cie rozprawy, ja juz mam to za soba i choc nei bylo latwo wygralam jesli mozna tak to nazwa;) zaczelam od najlepszego adwokata, potem zbieralam dowody na ex gnoma czyli zachowalam jego smsy nagrywalam rozmowy, zbieralam wszelkie rachunki (wydatki na dziecko od mydla po buty) jesli twoje dziecko choruje musisz miec wszelkie zaswiadczenia od lekarzy, no i pamietaj on tez moze nagrywac wasze rozmowy wiec nie daj sie mu sprowokowac zawsze jesli bedzie chical wykombinowac ze chche zabrac dziecko pamietaj by zawsze ale to zawsze uzywac zwroty "dla dobra dziecka"....nie moge bo ..i tu musisz podoac powd ale to naprawde waz byc jemu i w sadzie zasze podkresla ze wzgledu na dobro dziecko nigy nie mow ja nie chche ja nei moge. postrama sie udszukac w necie i przeslac toobie na poczte arkusz w ktorym bardzo szczegolowo wpisujesz wszystkie wydatki na dziecko jest tam od bulki do ...buta jak pisalam wszystko, zawarte tam sa tez wydatki jak mowi przemo na kino wycieczki wakacje itdwiec naprawde wszytsko, wydaje sie a co ja tam bulki bede wpisywac a no wlasnei wpisz bo ja tez myslalm ze to glupota a jak zobaczylam kwote na koniec to az sama sie zdziwilam ze tyle kasy wydaje na dziecko. co jeszcze waznego hmmm.......nie pamietam juz jak tam wyszly badania w poradni wiem ze niestety nie zawsze profesjonalnie podchodza w tych osrodkach do badan ale jesli ich nie mialas to postaraj sie o nie podam tobie link na tym forum dziewczyny przesylaja sobie nawet testy jakie sa do wykonania w tych poradniach wiec mozna tez jakos tam zawsze sie przygotowac, choc czasem to moze zaszkodzic bo zabrdzo starnie sie by wpisac dobra odpowiedz- mozna poprostu przekombinowac http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250206&highlight=ograniczenie+praw teraz pisze dos chaotycznie bo czas mnie goni a staram sie napisac tobie to co wydaje mi sie najwazniejsze, a i jeszcze jedno jak bedziesz przedstawiac koszty utrzymania powiedz tez do tego wchodza tez twoje codzienne starania o syna twoj wklad w wychowanie(Istnieje jeszcze coś takiego jak wkład opieki bezpośredniej, który daje rodzic sprawujący nad dzieckiem opiekę- mozesz cos wiecej wyszukac w necie) - niby proste i po co to mowic a jednak moj adwokat kazal mi to mowic ......juz znalazlam podaje ci link ..tam masz arkusz kalkulacyjny - koszty utzrmania dziecka kilknij w odpowidnie formulasz w zaleznaosci od wieku dziecka i sciagnij na kom dalej bedziesz wiedziala co robic pozdrawiam i sluchaj przema;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani nie wim czy jutro dam rede tu zajzec wiec juz teraz skladam wam wszystkim zyczenia SPOKOJNYCH, RADOSNYCH I SZCZESLIWYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA I BY TEN PRZYSZLY ROK PRZYNIOSL WAM OGROM SZCZESCIA I SPOKOJU, BY WSZYSTKIE WASZE ZYCZENIA TE GLOSNO WYPOWIEDZIANE I TE BARDZO SKRYTE SIE SPELNILY A NA TWARZACH ZAWSZE GOSCIL USMIECH. KOCHANI JEDNYM SLOWEM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE:) trzymajcie sie cieplutko pomysle jutro o was przy wigilijnym stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz cały najbliższy rok życzę Wam oraz Waszym bliskim wiele spokoju i radości. Niech wypełnią Wasze serca i zawsze Wam towarzyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie.By Ci wszystko pasowało, by kłopotów było mało. By się wiodło znakomicie, by wesołe było życie. Sto całusów na dodatek, by smaczniejszy był opłatek.;) Wesolych Swiat wszystkich forumowiczom/forumowiczkom obecnym i nieobecym zyczy ............ Przemo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy rok nowe postanowienia
:D Końcówko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×