Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

juz nie moge sie doczekac, niestety nie bedzie zakupow na lotnisku, bo kase dostane za jajies 4-6 tyg! a ogolocili mnie calkowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle tego nie rozumiem jak można komuś zabrać kasę z konta i to ciężko zarobioną :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego tez nie rozumiem, ktos mi sie musial wkrasc na moje konto i nakupowal pelno biletow lotniczych... ktos bedzie mial fajne wakacje! i chyba zabiera cala rodzinke do australii, bo tyle kasy mi zniknelo!!!! odzyskam za kila tyg, ale szkoda ze przed samymi wakacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niefajny dzien Dorka :( Dobrze, ze w domku jestes i odpoczywaj kochana, bo ta Twoja @ niezle Cie oslabila! Z kasa tez nieciekawie, ale wazne ze oddadza, ja tydzien temu mialam tez problemy z karta, ale za nim sprawdzilam stan konta to bank do mnie zadzwonil czy dokonywalam zakupow w Londynie :) i na jaka sume, wiec mowie ze z rok w londynie nie bylam, wiec bank zablokowal konto, nowe karty dostalam itd no i kase w ciagu 10dni bank zwrocil, tylko ze oni sami zobaczyli ze transakcja byla podejrzana i zaczeli dochodzenie...... Dorka mysl o relaksie, 10 pieknych dni przed Toba, odpoczniech i fizycznie i psychicznie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 40 min na tel, skasowali mi karte za kilka dni dostane nowa, ale mnie nie bedzie :D:D:D no i robia dochodzenie. Ja juz jestem troche do tego przyzwyczajona bo co kilka miesiecy ginie mi kasa... przestroga zawsze sprawdzajcie wyciagi :) ide sie zrelaksowac w ogrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ale jaja:( no koszmar, ja bym juz siwiala;/ moja kolezanka z pracy wlasnei sie tak samo zwija z bolu jak Ty. A z konta kasa mi nie ginie poki co, ale mojemu mezowi juz kiedys ukradli 2000f na zakupy w sklepie komputerowym, ale pieniadze oddal mu bank po 30 min, pozniej zrobili dochodzenie i wszytsko ok. Bedzie dobbrze, relaksuj sie i odpoczywaj:) buziaki, a jutro juz lecicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpuscili mnie do pracy, bo znalazlam przepustke:) na szcescie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dzisiaj na chwilkę bo jakieś przeziębienie mnie dopadło i leże w łóżku żeby sie to w nic gorszego nie zamieniło. Dorka ale miałaś dzien :( mnie też tak bolało zawsze na @ ale nie mdlałam :( i jeszcze ta kradzież z konta :( ważne że odzyskasz pieniądze a na wakacjach odpocznij i po powrocie wynagrodzi Ci te bóle cudna fasolka, zobaczysz :) miłych wakacji Ci życzę bo nie wiem czy dzisiaj jeszcze coś napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - a niech lapy powyrywaja temu kto ukradl kase,jak mozna!!!!ale zlo zawsze wraca do czlowieka.Biedulko nameczylas sie,ja czesto mialam bolesne @,nigdy nie zemdlalam ale bylo blisko czasem jutro kalendarzowa wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka kuruj sie i pij duzo plynow!!! ja wczoraj niechcacy polknelam ociupinke plynu do plukania ust,tak mi sie dzwiga jak myje zeby :( mam nadzieje ze nic nie zaszkodzilam,kupilam sobie elmex bez mentolu to jest troche lepiej ale generalnie myje zeby coraz szybciej ostatnio bo meczace to sie staje kruszyna - ja protestuje zebys Ty miala tu nie pisac!mocno Ci kibicuje i dziel sie tu z nami co tam u Ciebie (to tak ze spoznionym refleksem napisalam,bo doczytuje co to naskrobalyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Suri :) Kuruje się ;) ja z myciem zębów nie mam problemu ale wczoraj zrobiłam syrop z cebuli i to był koszmar! wziałam z trudem łyżkę do ust i myślałam że się to po raz pierwszy skonczy w ubikacji ale przetrzymałam to :( dzisiaj syropu nie ruszyłam, ale już mi troszkę lepiej więc mam nadzieję przejdzie całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest kalendarzowa wiosnaL:):) Grazka kuruj sie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowiejcie dziewczyny! Ja juz doszlam do siebie po porannych przygodach, nie ma to jak szybka drzemka :D zaraz zabieram sie za odkurzanie, bo chlopak nawiercil mi troche. Zakladamy alarm, aby sie nie denerwowac na wakacjach :) a pozniej chyba skocze do kosmetyczki, jak mi bole nie wroca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ale ja tak mysle, ze oni nie maja prawa tak bez zadnych pieniedzy Cie zostawic:) w jakim jestes banku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halifax... maja prawo i tak tez zrobili... byli przemili i oczywiscie zycza mi super wakacji, ale nic nie moga zrobic w szczegolnosci ze nie mam na razie karty... wakacji mi to nie zepsuje, bo mam jeszcze jedno konto no i wyglada na to ze ukochany bedzie musial placic za moje zakupy :D:D:D:D ale po powrocie sie przenosze, bo mecza mnie te ciagle kradzieze. niby zawsze odzyskuje pieniadze, ale szkoda na to nerwow i czasu :D:D:D wlasnie bylam na spacerku do sklepu, ale jest pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja nie wiem jak tam w halifaxie, ale w Barclaysie oddaja wszystko na konto szybko, bo te pieniadze sa ubezpieczone, a karte blokuja od razu..jeszcze nie zmienialam banku odkad tu jestem. Ale wazne, ze sie przenosisz:) mam nadzieje, ze bedzie super, a kiedy wracacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wlasnei jak w przypadku Asi bank sam zadzwonil, bo ktos zrobil podejrzanie drogie zakupy:) wiec fajnie, ze bank ma pod kiontrola wszelkie defraudacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj w sumie nie za bardzo mogl sie domyslec, bo ja ostatnio duzo biletow kupowalam. jak zglosilam to karte od razu zablokowali, ale na kase dlugo sie czeka :( Agi wracamy 1 kwietnia wieczorem, lecimy na 10 dni! juz prawie spakowana jestem, wlasnie robie sobie paznokcie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie-g
Hej dziewczyny.juz kiedys tutaj bylam tylko czasu brakowalo ciagle i nie pisalam..gratuluje serdecznie tym,ktrym sie udalo zaciazyc:) i powodzenia tym,ktore sie staraja...powiedzcie mi dziewczynki-czy cykl 40-dniowy nie jest czyms nienaturalnym,bo troszke sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze bardzo bede szczesliwa jesli przyjmiecie mnie do swojego grona:) Tez sie staramy z mezem o dzidziusia ale nic...po tabletkach antykoncepcyjnych cos moj cykl sie wydluzyl i boje sie ze to troszke za dlugi...niby mowi sie ze jest w normie ale tuz przy gornej granicy...uzywam testow owulacyjnych i usmiechnieta buzka jest wiec chyba jest wszytsko ze mna ok??jak myslicie??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie pamietam Cie, wydaje mi sie, ze jest to dosc dlugo cykl,. moj najdluzszy zdarzyl sie chyba raz w zyciu to 31dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ciesze sie,ze mnie pamietasz:) mnie tez sie tak wydaje..bylam dzis na usg sprawdzic czy moja cysta zniknela i lekarz powiedzial mi,ze niby to jest w normie ale jakos dziwnie mnie nie uspokoila tym..jakos nie ufam tym angielskim lekarzom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze ok, poczekaj troche i moze sie ustatkuje, a jak uwazasz, ze cos jest nie tak to idz do lekarza:) i pogadaj o tym... ja nie uzywalam nigdy tabletek;] pewnnie, ze mozesz do nas dolaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez im nie ufam, w Londynie jest duzo polskich ginekologow, ale nie pamietam skad Ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi sek w tym,ze bylam u lekarza setki razy,pewnie uwazaja mnie tam za jakas szalona:) niestety za kazdym razem mowili mi,ze jest wszytsko w porzadku,,,no to moze rzeczywiscie tak jest..nie poddaje sie,staramy sie z mezem normalnie,tylko kiedy przychodzi miesiaczka jest smutno:) wszytskie wiecie jakie to uczucie zreszta:)no ale coz,trzeba czekac...w tym miesiacu nawet mnie jajniki nie bolaly i zapomnialam testow bo pojechalismy na wycieczke wiec nie wiem,czy mialam owulke,podejrzewam ze byla ale tez nie jestem pewna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w epsom,tuz na obrzezach londynu...niby jest duzo tych polskich ginekologow,jednak kiedys wybralam sie do jednego i mial problem z odpowiedzeniem na proste pytanie...dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno Ci sie uda, ja ju ztotalnie wyluzowalam:D co ma byc to bedzie;) za jakis rok zwroce sie o pomoc,. jesli nic do tej pory. A poki co za 40 min wychodze do domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh,ja w piatki pracuje do 13 wiec juz od dawna jestem w domciu...chyba tak jest najlepiej Agi-wyluzowac!! tez sie jakos specjalnie nie przejmuje,jeszcze do roku staranek troszke mi zostalo:) nic nam nie pozostalo jak zyczec sobie powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, ze katie nadrabiasz zaleglosci:) w czytaniu:D ja po powrocie do domu rzucam sie na lody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×